Tuned Facebook

Facebook stworzył aplikację dla par – poznajcie Tuned

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Facebook to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio kilka niesłychanie popularnych aplikacji. Mimo tego firma ani myśli, by spocząć na laurach. Dziś Mark Zuckerberg i spółka „po cichu” uruchomili nową apkę, która została stworzona specjalnie dla par. Nazywa się Tuned i w zasadzie nie jest żadnym odkryciem.

Tuned, czyli nowa aplikacja dla par od Facebooka ujrzała światło dzienne

facebook obawia się tiktoka

Tuned to nowa aplikacja stworzona przez Facebooka, która jest dedykowana parom. Nowość jest niczym innym, jak zwykłym komunikatorem, za którego pośrednictwem można jednak rozmawiać tylko z jedną osobą – swoją drugą połówką. Jak można przeczytać w App Store, to swojego rodzaju „prywatna przestrzeń”, w której ponadto można prowadzić wirtualny pamiętnik, a także dzielić się z ukochanym/ą muzyką ze Spotify, zdjęciami, czy nagraniami głosowymi.

Zobacz także: Chińczycy tylko kopiują? Dane Światowej Organizacji Własności Intelektualnej zadają kłam tym stereotypom

Na chwilę obecną Tuned jest dostępny tylko na iOS i jedynie dla obywateli Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle Facebook planuje udostępnić opisywaną aplikację na Androida oraz w innych krajach. Możemy jednak śmiało założyć, że tak, jeśli oczywiście w wymienionych państwach spotka się ona z ciepłym odbiorem. Osobiście uważam ten program za niepotrzebny, bo wszystkie te funkcjonalności oferuje już Messenger, który w dodatku też należy do Facebooka. A wy co sądzicie o tej aplikacji? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach!

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy