HTC Desire 820 Group

 

Wczoraj, podobnie jak Asus, także i inny tajwański producent znalazł chwilę, aby przedstawić światu swojego najnowszego smartfona. Towarzyszyły mu oczywiście także nowości zaprezentowane w ostatnich tygodniach typu Desire 510, ale jednak wszystkie oczy na konferencji HTC skupione były wokół kolejnego – po części – rewolucyjnego urządzenia.

 

HTC Desire 820_Tangerine White

 

Był nim oczywiście Desire 820, a więc reprezentacyjny model serii, o którym słyszeliśmy od naprawdę długiego czasu i wszelkie plotki potwierdziły się toteż nie możemy czuć zawodu. Jest to drugi już w portfolio HTC smartfon – po wspomnianym wcześniej Desire 510 – z 64-bitowym układem od Qualcomma. Tym razem, skoro jest to urządzenie postawione zdecydowanie wyżej, zdecydowano się zastosować 8-rdzeniowego Snapdragona 615, a więc najwydajniejszą jednostkę tego typu dostępną obecnie u amerykańskiego producenta. Mimo wszystko to jedyna plotka, która wydostała się na światło dzienne przed premierą toteż zobaczcie pozostałą część specyfikacji:

 

  • 5,5-calowy wyświetlacz HD (720p);
  • 2 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD);
  • aparat 13 MPx (z BSI) + 8 MPx (również z BSI) z przodu;
  • akumulator o pojemności 2600 mAh;
  • LTE;
  • głośniki BoomSound;
  • Android 4.4 KitKat z aktualizacją do „L”.

 

Cechą charakterystyczną Desire 820 zdecydowanie jest obudowa typu unibody, której kolorystyka jest bardzo urozmaicona. Użytkownik do dyspozycji ma wiele barw, które może łączyć w sposób: kolor główny + akcent – coś na wzór Moto Maker, ale trzeba korzystać z gotowych propozycji.

 

HTC Desire 820_Santorini White

 

Tym samym poznaliśmy następcę lubianego i stosunkowo nowego Desire 816. Z pewnością jest to godny uwagi rozwój, gdyż zmian jest naprawdę wiele i to znaczących. Tym samym – nie znając jeszcze ceny – zainteresowani jesteście Desire 820?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.