ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi A3 otrzymuje Androida 10 po raz trzeci

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android 10 to wyczekiwany przez wielu posiadaczy smartfonów system. Niestety mimo faktu, że miał on swoją premierę już dawno temu, wciąż niewiele osób może się nim cieszyć. Szczególnego pecha mają posiadacze Mi A3, bo urządzenie to otrzymało aktualizację do Androida 10 już wcześniej aż dwa razy. Niestety w obu przypadkach Xiaomi zdecydowało się wycofać uaktualnienie z powodu błędów. Dziś Android 10 wylądował na Mi A3 po raz trzeci.

Xiaomi Mi A3 z Androidem 10. Po raz kolejny

Xiaomi Mi A3

Miejmy nadzieję, że powiedzenie „do trzech razy sztuka” znajdzie w tym przypadku zastosowanie. Otóż aktualizacja wprowadzająca Androida 10 dla smartfona Xiaomi Mi A3 została wypuszczona po raz kolejny i trafiła już do pierwszych użytkowników. Pierwszych, bo uaktualnienie jak zawsze jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Huawei P30 Pro i OnePlus 7T, laptop Microsoft Surface Laptop 3 i więcej w fenomenalnych cenach!

Wyczekiwana aktualizacja została oznaczona numerem V11.0.11.0 QFQMIXM i waży 1,33 GB, a więc całkiem sporo. Oczywiście Xiaomi zarzeka się, że wszystkie błędy zostały wyeliminowane, jednak po tylu wpadkach wielu użytkownikom może być ciężko w to uwierzyć. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to Android 10 przynosi m.in. nowe gesty, systemowy tryb ciemny i bardziej rozbudowane opcje prywatności. Wszystkim osobom, które nie mogą się doczekać opisywanej aktualizacji, nie pozostaje nic innego, jak regularne sprawdzanie jej dostępności w ustawieniach.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy