Zdjęcia Oppo Reno Ace 2 przedostały się do sieci na kilka dni przed oficjalną prezentacją smartfona. Ta ma nastąpić 13 kwietnia, ale o samym sprzęcie już trochę wiadomo. Teraz kiedy można mu się przyjrzeć z bliska, zostało niewiele kart do odsłonięcia przez Oppo. Wygląda na to, że czeka nas ciekawa premiera sprzętowa, która jednak może zostać przyćmiona przez wydarzenie OnePlus. To odbywa się zaledwie dzień po tym, które zaplanowało Oppo.

Zdjęcia Oppo Reno Ace 2

Nowy smartfon od Oppo może być konkurencją dla tego, co ma zamiar pokazać OnePlus. Przynajmniej tak to wygląda pod względem specyfikacji, bo producenci zamierzają wypuścić na rynek urządzenia o podobnych podzespołach. W obu będziemy mogli najprawdopodobniej zobaczyć procesor Qualcomm Snapdragon 865, a do tego dojdzie jeszcze minimum 8 GB RAM i najprawdopodobniej wersja z 256 GB na dane. W przypadku Ace 2 mówi się jeszcze o tym, że sprzęt dostanie 12 GB RAM, co wcale nie jest takie dziwne.

zdjęcia Oppo Reno Ace 2
Fot. Oppo Reno Ace 2

Jeżeli chodzi o zestaw aparatów, to tutaj także możemy spodziewać się podobnych rozwiązań. W Oppo Reno Ace 2 ma być główny aparat z matrycą 48 Mpix, a do tego ma dojść szeroki kąt (8 Mpix) oraz dwa dodatkowe „oczka” (głębia oraz makro po 2 Mpix każde). Za to smartfon od Oppo może posiadać szybkie ładowanie do 65 W oraz bezprzewodowe do 40 W. To jeszcze nie do końca potwierdzone informacje, ale znając Oppo, tak może właśnie być. Tajemnicą nie jest już też wygląd samego urządzenia.

Zobacz też: Reno Ace 2 w AnTuTu

Zdjęcia Oppo Reno Ace 2 pokazują, że pod względem wyglądu nie będzie tutaj większych niespodzianek. Okrągły moduł aparatu na pleckach zdaje się nie odstawać za bardzo od ich powierzchni. Cieszy też to, że wyświetlacz nie „rozlewa” się na boki, bo w przypadku smartfonów z wyższej półki, to od dłuższego czasu standard. Wiadomo także, że w lewym górnym rogu pojawi się „dziura” ekranowa. Dalej nie znamy ceny sprzętu i to ona będzie kluczowa. Może bowiem zadecydować o tym, czy smartfon będzie faktycznym rywalem dla nowego OnePlus.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.