ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Honor 30S

Honor 30S to prawdziwy hit – wystarczyła sekunda, by sprzedać wiele egzemplarzy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Pod koniec marca światło dzienne ujrzał Honor 30S. Smartfon został przyjęty bardzo ciepło, a po jego premierzy wiele osób wyraziło chęć dokonania zakupu. Dziś w Chinach odbyła się pierwsza sprzedaż, która wygenerowała aż 100 milionów juanów przychodu. Aż ciężko uwierzyć, w jak krótkim czasie.

Honor 30S cieszy się ogromnym zainteresowaniem – firma pochwaliła się wynikiem pierwszej sprzedaży

Honor 30S

Honor 30S to bardzo ciekawy smartfon, którego sercem jest procesor Kirin 820 wraz z towarzystwem w postaci 8 GB RAM i od 128 do 256 GB pamięci wbudowanej. Ciężko się dziwić temu, że urządzenie cieszy się dużą popularnością, ale mało kto sądził, że jego pierwsza sprzedaż okaże się tak dużym sukcesem. Honor bowiem pochwalił się, że w zaledwie jedną sekundę zarobił aż 100 milionów juanów. Biorąc pod uwagę cenę opisywanego urządzenia w obu wariantach, firma musiała sprzedać od 37 do 41 tysięcy egzemplarzy. Przypomnę jeszcze raz, że w sekundę.

Zobacz także: Nie musisz się obawiać stłuczenia ekranu flagowców z serii Mi 10. Xiaomi przygotowało fenomenalną ofertę dla wszystkich

Nie da się ukryć, że jest to wręcz nierealny wynik, który firmie udało się jakimś cudem osiągnąć. Zainteresowanie Honorem 30S jest ogromne i nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować popularnemu producentowi niemałego sukcesu. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy opisywany smartfon kiedykolwiek opuści Chiny, jednak po tak pozytywnym odezwie, jest na to spora szansa. Kupilibyście Honora 30S? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy