ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
galaxy s7

Wsparcie dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge definitywnie zakończone

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnych urządzeń. W 2016 roku światło dzienne ujrzała rodzina Galaxy S7, która została przyjęta bardzo ciepło i po dziś dzień jest uważana za jedne z lepszych smartfonów, jakie Samsung kiedykolwiek wypuścił na rynek. Niestety teraz, po czterech latach od premiery, wsparcie dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge zostało definitywnie zakończone. Nie da się ukryć, że i tak było bardzo długie.

Koniec wsparcia dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge – tym razem już ostatecznie

Samsung Galaxy S7 Edge eksplozja

Sprzedaż serii Galaxy S7 w Polsce rozpoczęła się 11 marca 2016 roku. Krótko po tej dacie sam nabyłem swój egzemplarz Galaxy S7 Edge, którego wspominam bardzo dobrze. Dotychczas zarówno Galaxy S7 jak i Galaxy S7 Edge otrzymywały kwartalne poprawki zabezpieczeń, jednak to już koniec. Oba smartfony zniknęły z listy wspieranych na stronie Samsunga, co oznacza, że uaktualnienie bezpieczeństwa datowane na marzec 2020 pozostanie ostatnim, jakie otrzymały.

Zobacz także: Operatorzy komórkowi będą udostępniać naszą lokalizację rządowi – możliwe, że już na stałe

Co ciekawe, Galaxy S7 Active nadal ma otrzymywać kwartalne aktualizacje, choć zapewne już wkrótce podzieli los popularniejszych modeli. Mimo że Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge to już oficjalnie martwe smartfony, należy się cieszyć, że były wspierane tak długo. Czteroletnie wsparcie to niesamowita rzadkość w Androidowym świecie, dzięki czemu Samsung zasłużył na gigantyczną pochwałę. Wielu producentów mogłoby się od niego uczyć.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy