Oppo Ace2 w AnTuTu

Oppo Ace2 przyłapany w AnTuTu – do czołówki mu trochę brakuje

Newsy

Oczywiście nie oznacza to, że nie jest to smartfon niezwykle wydajny. Wręcz przeciwnie. Jednak jeśli ktoś przy wyborze smartfona sugeruje się głównie cyferkami w syntetycznych testach, to powinien poszukać innego urządzenia. Osobiście nie rozumiem takiego podejścia, ale nie moja sprawa co kto robi ze swoimi pieniędzmi. Wróćmy jednak do samego Oppo Ace2 i jego wyniku w AnTuTu. Ten bowiem wciąż jest bardziej niż zadowalający. 

Oppo Ace2 w AnTuTu

Oppo Ace2 w AnTuTu

Ostatnie raporty ujawniły, że smartfon OPPO PDHM00, który pojawił się w organach TENAA i 3C w poprzednim miesiącu to tak naprawdę Ace2. W zeszłym tygodniu wiceprzewodniczący OPPO Brian Shen za pomocą portalu społecznościowego Wibo potwierdził, że smartfon ten zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek 13 kwietnia. Teraz natomiast trafił on do bazy AnTuTu. Smartfon uzyskał 180 132 punktów w teście CPU, 210 371 w teście GPU, 89 927 w teście pamięci i 79 787 w teście UX. Wszystko to przekłada się na średni wynik poziomie 560 217 punktów. Jest to bardzo dobry wynik. Co ciekawe AnTuTu informuje, że urządzenie wciąż nie zostało w pełni zoptymalizowane. Oznacza to, że wyniki wersji sklepowej smarfona mogą być znacznie lepsze. 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Mi Fan Festiwal 2020 startuje na dobre już jutro. Będzie można kupić taniej wiele produktów

Przy okazji potwierdziły się także wcześniejsze przecieki na temat jego specyfikacji. Ta według nich prezentuje się następująco:

  • 6,5-calowy ekran Full HD+ AMOLED
  • Snapdragon 865
  • 8/12 GB RAM
  • 128/256 GB pamięci wewnętrznej
  • Poczwórny aparat w konfiguracji 48 Mpix/8 Mpix/ 2 Mpix/ 2 Mpix
  • Aparat selfie 16 Mpix
  • Ładowanie bezprzewodowe 40 W i przewodowe 65 W
  • Bateria 1955 mAh

Pojemność baterii wydaje się tutaj całkowicie nie na miejscu. Wynika to jednak z tego, że według doniesień producent w przypadku tego smartfona zdecydował się na zastosowanie dwóch akumulatorów. To natomiast jest pojemność jednego z nich. Najprawdopodobniej drugi będzie taki sam, więc realna pojemność będzie wynosiła jakieś 3910 mAh.

Źródło: Gimzochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x