Oczywiście nie oznacza to, że nie jest to smartfon niezwykle wydajny. Wręcz przeciwnie. Jednak jeśli ktoś przy wyborze smartfona sugeruje się głównie cyferkami w syntetycznych testach, to powinien poszukać innego urządzenia. Osobiście nie rozumiem takiego podejścia, ale nie moja sprawa co kto robi ze swoimi pieniędzmi. Wróćmy jednak do samego Oppo Ace2 i jego wyniku w AnTuTu. Ten bowiem wciąż jest bardziej niż zadowalający. 

Oppo Ace2 w AnTuTu

Oppo Ace2 w AnTuTu

Ostatnie raporty ujawniły, że smartfon OPPO PDHM00, który pojawił się w organach TENAA i 3C w poprzednim miesiącu to tak naprawdę Ace2. W zeszłym tygodniu wiceprzewodniczący OPPO Brian Shen za pomocą portalu społecznościowego Wibo potwierdził, że smartfon ten zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek 13 kwietnia. Teraz natomiast trafił on do bazy AnTuTu. Smartfon uzyskał 180 132 punktów w teście CPU, 210 371 w teście GPU, 89 927 w teście pamięci i 79 787 w teście UX. Wszystko to przekłada się na średni wynik poziomie 560 217 punktów. Jest to bardzo dobry wynik. Co ciekawe AnTuTu informuje, że urządzenie wciąż nie zostało w pełni zoptymalizowane. Oznacza to, że wyniki wersji sklepowej smarfona mogą być znacznie lepsze. 

Zobacz też: Mi Fan Festiwal 2020 startuje na dobre już jutro. Będzie można kupić taniej wiele produktów

Przy okazji potwierdziły się także wcześniejsze przecieki na temat jego specyfikacji. Ta według nich prezentuje się następująco:

  • 6,5-calowy ekran Full HD+ AMOLED
  • Snapdragon 865
  • 8/12 GB RAM
  • 128/256 GB pamięci wewnętrznej
  • Poczwórny aparat w konfiguracji 48 Mpix/8 Mpix/ 2 Mpix/ 2 Mpix
  • Aparat selfie 16 Mpix
  • Ładowanie bezprzewodowe 40 W i przewodowe 65 W
  • Bateria 1955 mAh

Pojemność baterii wydaje się tutaj całkowicie nie na miejscu. Wynika to jednak z tego, że według doniesień producent w przypadku tego smartfona zdecydował się na zastosowanie dwóch akumulatorów. To natomiast jest pojemność jednego z nich. Najprawdopodobniej drugi będzie taki sam, więc realna pojemność będzie wynosiła jakieś 3910 mAh.

Źródło: Gimzochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.