Xiaomi Mi 8 Lite

Xiaomi Mi Max 3 i Mi 8 Lite otrzymują Androida 10 z MIUI 11

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Android 10 jest w ostatnim czasie bardzo gorącym tematem, mimo że to wydanie Zielonego Robocika zadebiutowało już stosunkowo dawno temu. Wyczekiwaną aktualizację dostaje coraz więcej smartfonów, a dzisiaj zaczęła ona trafiać do posiadaczy Mi Max 3 i Mi 8 Lite od Xiaomi. Dobrze wiedzieć, że Xiaomi nie zapomniało o użytkownikach swoich nieco starszych urządzeń.

Xiaomi Mi Max 3 i Xiaomi Mi 8 Lite z aktualizacją do Androida 10 i MIUI 11

po aktualizacji do miui 11

Mi Max 3 i Mi 8 Lite to stosunkowo stare smartfony Xiaomi, które jednak załapały się na aktualizację do wyczekiwanego Androida 10 wraz z nakładką MIUI 11. Uaktualnienie zaczęło już docierać do pierwszych użytkowników drogą OTA. Jak nie trudno się domyślić, nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Nie musisz się obawiać stłuczenia ekranu flagowców z serii Mi 10. Xiaomi przygotowało fenomenalną ofertę, na którą załapią się wszyscy

Uaktualnienie dla Mi Max 3 waży 1,8 GB, a dla Mi 8 Lite – 2,4 GB. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to należy wymienić m.in. nieco przebudowany interfejs, systemowy tryb ciemny, nowe gesty i ustawienia prywatności, a także nowsze poprawki zabezpieczeń. Pierwsze opinie o nowym oprogramowaniu dla wymienionych smartfonów są bardzo pozytywne, więc raczej nie ma co bać się jego instalacji. Jeśli nie możecie się już doczekać, aż uaktualnienie do was dotrze, to polecam regularne próby wywołania go w ustawieniach urządzenia. Kto wie, może akurat się pojawi?

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy