Premiera wyczekiwanej serii Mi 10 już za nami. Najnowsze flagowce Xiaomi zostały przyjęte na ogół bardzo ciepło, choć nie ukrywajmy – wielu osobom nie spodobała się ich cena. Na szczęście Xiaomi przygotowało właśnie bardzo ciekawe udogodnienie dla osób, które zdecydują się na zakup Mi 10 lub Mi 10 Pro.

Jeśli kupisz Mi 10 lub Mi 10 Pro, nie będziesz musiał obawiać się stłuczenia ekranu

Cena Xiaomi Mi 10 w Polsce

Xiaomi przygotowało właśnie kolejne udogodnienie dla osób zainteresowanych zakupem Mi 10 lub Mi 10 Pro, które nieco bardziej usprawiedliwia wysoką cenę. Mowa o aż 24-miesięcznej ochronie ekranu, którą otrzymają wszystkie osoby, które kupią jeden z wymienionych smartfonów w autoryzowanym salonie Mi Store, sklepach internetowych Xiaomi (mi-home.plmi-store.plmimarkt.pl), a także u partnerów firmy takich jak RTV EURO AGD, Media Markt, NEONET, Media Expert czy X-Kom.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Apple iPhone 11, Samsung Galaxy S10 Lite, Xiaomi Mi Note 10 Pro i więcej w fenomenalnych cenach

Opisywana ochrona uprawnia do jednorazowej, bezpłatnej wymiany uszkodzonego ekranu, jeśli oczywiście usterka powstała nieumyślnie. Oferta na 24-miesięczną ochronę wyświetlacza obowiązuje przez cały okres dostępności serii Mi 10 w sklepach. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planowali zakup jednego z najnowszych flagowców Xiaomi. Należy pamiętać, że aby załapać się na 24-miesięczną ochronę ekranu w cenie, trzeba dokonać zakupu w jednym z autoryzowanych sklepów.

Źródło: Informacja prasowa