Samsung Internet 17 Beta

Samsung Internet stanie się jeszcze lepszy – nadchodzą usprawnienia prywatności i interfejsu

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung Internet to fenomenalna przeglądarka dostępna na Androidzie, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i świetnymi ocenami użytkowników. Sam korzystam z niej od lat i nie mogę powiedzieć, że kiedykolwiek mnie zawiodła. Najnowsza beta cenionej aplikacji wskazuje, że już wkrótce stanie się ona jeszcze lepsza za sprawą usprawnień prywatności i interfejsu.

Usprawnienia prywatności i interfejsu w przeglądarce Samsung Internet

samsung internet blokowanie automatycznych filmow aktualizacja

W najnowszej aktualizacji beta Samsung Internet odkryto wiele nowości, które skupiają się przede wszystkim na usprawnieniach prywatności i interfejsu. Pierwszą z nich jest pełnoprawne wsparcie dla wyszukiwarki DuckDuckGo, która nie śledzi swoich użytkowników. Drugim, wartym uwagi usprawnieniem, jest wsparcie dla kolejnych blokerów reklam. Jeśli zaś chodzi o zupełnie nowe funkcje, to należy wspomnieć o opcji blokowania stron, które wymagają kilku kliknięć przycisku wstecz, aby je opuścić.

Zobacz także: Coroczny Mi Fan Festiwal 2020 startuje na dobre już jutro. Będzie można kupić taniej wiele produktów

Jakby tego było mało, najnowsza beta opisywanej aplikacji wprowadza także nowe opcje dostosowywania interfejsu – od teraz można m.in. dodawać skróty do różnych akcji, takich jak udostępnianie czy otwieranie trybu prywatnego. Nie jest pewne, że wszystkie opisane nowości trafią do oficjalnej wersji Samsung Internet, lecz na razie nie mamy powodów, by sądzić, że tak się nie stanie. Z których nowości cieszycie się najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy