Inwestycja w MC2 Innovations

Inwestycja w MC2 Innovations – ostatnie dni na zakup akcji

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Inwestycja w MC2 Innovations może być doskonałym sposobem na ulokowanie swojego kapitału. Jeżeli jednak ktoś zamierza to zrobić, to powinien się pośpieszyć. Do zakończenia pierwszego „rzutu” zostały bowiem raptem 3 dni, więc warto zainteresować się tematem. Szczególnie że można na tym sporo zyskać, bo branża IT powinna ucierpieć najmniej w obecnej sytuacji.

Inwestycja w MC2 Innovations

Patrząc na to, jak rozwija się MC2 Innovations, nie trudno dojść do wniosku, że to firma, którą warto „mieć na oku”. Już jakiś czas temu zainteresowała się ona bowiem technologią blockchain, która jest jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej odpornych na wszelkiego rodzaju cyberataki. Do tego jest także znacznie bardziej uodporniona na wszelkiego rodzaju awarie systemów informatycznych, bo opiera się przecież na decentralizacji baz danych. MC2 Innovations korzysta już z rozwiązań blockchain w swoim pierwszym projekcie, czyli CarrotSpot.

Firma pozyskała także grant na dalszy rozwój swojej działalności, co oznacza, że kolejne lata bytności na rynku ma zapewnione. To wyjątkowo ważne dla inwestorów, a szczególnie teraz, gdy wiele firm zastanawia się, co z ich przyszłością. Inwestycja w MC2 Innovations może być więc opłacalna, ale z podjęciem decyzji lepiej się pośpieszyć. Akcje firmy można bowiem kupować do 9 kwietnia, czyli zostało na to raptem 3 dni. Obecnie firma zebrała już ponad 400 tysięcy złotych, czyli ponad 4 razy więcej, niż potrzebowała do progu emisji akcji.

Zobacz też: Jak blockchain może zmienić świat?

Cena za akcję wynosi 166 złotych, a procent oferowany wynosi obecnie 12,07. Połączenie innowacyjnego pomysłu, jakim jest CarrotSpot z technologią blockchain oraz algorytmami Sztucznej Inteligencji jak widać, zyskało aprobatę inwestorów. CEO MC2 Innovations jest Anna Streżyńska, czyli była Minister Cyfryzacji. Za jej kadencji wprowadzono m.in. idee mDowodu Osobistego czy forsowano mocniejsze wprowadzenie rozwiązań cyfrowych. Bez wątpienia mówimy więc tutaj o osobie, która doskonale wie, jak poruszać się w cyfrowym świecie.

Zakupu akcji MC2 Innovations można dokonać na stronie BeesFund.

Źródło: BeesFund

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy