Dwurdzeniowy LG Optimus Note na horyzoncie

Newsy

optimusnote1

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Na berlińskich targach IFA jednym z najbardziej interesujących urządzeń był Samsung Galaxy Note. Wygląda na to, że inny koreański producent postanowił nazwać swój nowy smartfon w podobny sposób – dziś do Sieci wyciekły pierwsze informacje o nadchodzącym LG Optimus Note. Nie mamy pojęcia, czy zbieżność w nazwach jest celowa, lecz poza nią nic nie łączy wyżej wspomnianych urządzeń.

Nowy LG wyposażony zostanie w fizyczną, wysuwaną klawiaturę QWERTY o czterech rzędach znaków i z klawiszami kierunkowymi. Jego grubość nie powinna przekroczyć 12.3 mm, co jest całkiem zadowalającym rezultatem. Sercem urządzenia ma być dwurdzeniowy układ NVidia Tegra2 działający na częstotliwości 1.2 GHz, a domyślną wersją oprogramowania Android 2.3 Gingerbread z autorską nakładką producenta. Zastosowany ekran to matryca NOVA LCD o przekątnej 4″ i rozdzielczości 800×480, gwarantująca wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Poza tym posiada on aparat 5 MPx oraz 8 GB pamięci wewnętrznej.

Wciąż niepewnym pozostaje, czy LG zdecyduje się na pozostawienie aktualnej nazwy nowego smartfonu. Wersja, która wyciekła do Sieci jest kierowana na rynki wschodnie, jednak istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jej odpowiednik zagości też na europejskich półkach sklepowych.

 

optimusnote

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x