Nie wiesz jak stworzyć ładny pulpit? MyColorScreen służy pomocą

Newsy

mycolorscreenlogo

Według wielu z nas, największa zaleta Androida to możliwość dostosowania wszystkiego do swoich upodobań. Ale jaki launcher, temat, ikonki, tapetę i widżety wybrać, żeby razem się ładnie komponowało? To już nie jest takie łatwe, ale twórcy strony MyColorscreen starają się pomóc.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Idea strony polega na umieszczaniu swojego pulpitu, żeby inni ludzie mogli go komentować oraz brać z niego inspiracje. Na każdym forum dotyczącym Androida znajdziemy temat poświęcony dostosowaniu wyglądu systemu (np. tutaj). Często występuje tutaj jeden problem – jak zrobić to samo? Posypują się wtedy pytania dotyczące zastosowanych aplikacji, widżetów lub wersji systemu. MyColorscreen chce rozwiązać również tę kwestię. Przy umieszczaniu własnego pulpitu, łatwo możemy do każdego elementu ekranu dodać informację jak się nazywa, z jakiej paczki został zapożyczony itd. W wersji dla bardziej leniwych, opisy znajdziemy obok ekranu, nieprzypisane do konkretnej części.

mycolorscreen1

Propozycje możemy przeglądać na wiele sposobów: według systemu (jest też iOS), najpopularniejsze, najlepsze z dzisiaj, najczęściej oglądane. Jeśli prace jednego twórcy wyjątkowo nam się podobają, jednym kliknięciem dodamy go na Twitterze.

Strona jest na razie w fazie beta, rejestracja została ograniczona tylko dla osób zaproszonych. Rodzi się ciekawy projekt, pulpity wyglądają świetnie – życzmy powodzenia w dalszym rozwoju.

źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x