Nowe Galaxy Buds, a raczej ich rendery, wpadły w ręce redakcji z WinFuture. Do samej premiery sprzętu jeszcze daleka droga. Spodziewać się go możemy najprawdopodobniej jesienią tego roku, to trzeba przyznać, że słuchawki już wzbudzają ciekawość. W końcu mówimy tutaj o czymś zupełnie innym, niż dotychczas mogliśmy widzieć. I to może się podobać.

Nowe Galaxy Buds

Ostatnio Samsung zaprezentował swoje Galaxy Buds+, a miało to miejsce podczas premiery nowych flagowców z serii Galaxy S20. Nieco później pokazano AKG N400. Najprawdopodobniej więc kolejne słuchawki zobaczymy dopiero przy okazji premiery Galaxy Note, która to powinna odbyć się w drugiej połowie roku. O ile oczywiście nic się nie zmieni, co ostatnio nie jest takie oczywiste. Tymczasem jak donosi WinFuture, nowe Galaxy Buds są już częściowo gotowe, a przynajmniej ich wstępny projekt. Same rendery nie zdradzają zbyt dużo, bo możemy tylko spojrzeć na to, jak mogą wyglądać słuchawki. A wyglądają dość nieszablonowo.

nowe Galaxy Buds
Fot. Rendery nowych Galaxy Buds

Użytkownicy przyzwyczaili się już do tego, że słuchawki wkładane do ucha mają specyficzny kształt. Taki, który ma najlepiej dopasowywać się do kształtu samego ucha, a tym samym sprawiać, że trudno będzie urządzenie zgubić. Nowe Galaxy Buds mogą wyglądać dziwnie, ale coś czujemy, że w tym szaleństwie jest metoda. Sama nazwa nie została jeszcze podana, ale podobno obecnie mówi się na nie „Bean”, czyli fasolka. I tutaj można się zgodzić, bo faktycznie słuchawki swoim wyglądem je przypominają.

Zobacz też: Chrome dalej najpopularniejszy wśród przeglądarek

Wygląda na to, że słuchawki będą wyposażone w dwa głośniki, piny do ładowania oraz trzy mikrofony. Oczywiście do samej premiery urządzenia, wszystko się może jeszcze zmienić. Jednak sam wygląd słuchawek jest na tyle interesujący, że Samsung powinien ten projekt jeszcze rozwijać. Zawsze może się zdarzyć tak, że wyląduje w koszu, ale miejmy nadzieję, ten scenariusz teraz się nie sprawdzi.

Źródło: WinFuture

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.