OnePlus One trafi do sprzedaży dla wszystkich – koniec z zaproszeniami

Newsy

oneplus-one-official-image-2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

OnePlus One to smartfon firmy, której podejście do klientów jest dosyć specyficzne. Niemniej jednak właśnie to urządzenie było, a być może jeszcze jest, marzeniem wielu osób i tym samym oczekują one na chwilę kiedy będzie można znaleźć ten flagowy telefon na półkach sklepowych – pośrednio to niedługo może nastąpić.

 

Dotychczas firma OnePlus prowadziła bardzo rygorystyczną politykę sprzedaży, którą można najprościej określić jako „tylko dla wybrańców”. Otóż wszyscy zainteresowani to wiedzą, ale warto pamiętać, że „1+1” dostępny jest jedynie dla osób posiadających odpowiednie zaproszenie. W takim razie skąd takie zainteresowanie tym modelem? Wystarczy przypomnieć sobie specyfikację i cenę, które połączone dają najlepsze urządzenie w stosunku jakości do ceny i od razu wszystko się wyjaśni. To jednak się skończy. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo rozpocznie się przedsprzedaż OnePlus One i ten model pojawi się na wolnym rynku.

 

Niestety, nie jesteśmy jeszcze w stanie Wam powiedzieć ile musicie szykować pieniędzy, ale z pewnością macie jeszcze chwilę czasu. Przedsprzedaż ma wystartować dopiero w październiku, a nie wiadomo jeszcze kiedy pierwsze egzemplarze trafią do konsumentów. Czy to nie za późno?

 

 

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x