oneplus-one-official-image-2

 

OnePlus One to smartfon firmy, której podejście do klientów jest dosyć specyficzne. Niemniej jednak właśnie to urządzenie było, a być może jeszcze jest, marzeniem wielu osób i tym samym oczekują one na chwilę kiedy będzie można znaleźć ten flagowy telefon na półkach sklepowych – pośrednio to niedługo może nastąpić.

 

Dotychczas firma OnePlus prowadziła bardzo rygorystyczną politykę sprzedaży, którą można najprościej określić jako „tylko dla wybrańców”. Otóż wszyscy zainteresowani to wiedzą, ale warto pamiętać, że „1+1” dostępny jest jedynie dla osób posiadających odpowiednie zaproszenie. W takim razie skąd takie zainteresowanie tym modelem? Wystarczy przypomnieć sobie specyfikację i cenę, które połączone dają najlepsze urządzenie w stosunku jakości do ceny i od razu wszystko się wyjaśni. To jednak się skończy. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo rozpocznie się przedsprzedaż OnePlus One i ten model pojawi się na wolnym rynku.

 

Niestety, nie jesteśmy jeszcze w stanie Wam powiedzieć ile musicie szykować pieniędzy, ale z pewnością macie jeszcze chwilę czasu. Przedsprzedaż ma wystartować dopiero w październiku, a nie wiadomo jeszcze kiedy pierwsze egzemplarze trafią do konsumentów. Czy to nie za późno?

 

 

źródło: The Droid Guy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.