Rodzina Galaxy S20 zadebiutowała w lutym i została przyjęta bardzo ciepło. Niestety premiera nowych flagowców Samsunga odbyła się w dość niefortunnym okresie z uwagi na trwającą w najlepsze pandemię koronawirusa, przez co nie sprzedają się one tak dobrze, jak chcieliby tego Koreańczycy. Nie oznacza to oczywiście, że firma nie wspiera należycie swoich urządzeń. Wydana dziś aktualizacja poprawiająca aparat jest tego doskonałym dowodem.

Jeszcze lepszy aparat w rodzinie Galaxy S20 – Samsung wydał potrzebną aktualizację

Samsung Galaxy S20 plus ultra premiera specyfikacja cena dostepnosc

Smartfony z serii Galaxy S20 mogą się pochwalić naprawdę dobrymi aparatami. Nie oznacza to oczywiście, że nie można w nich nic poprawić, co tylko potwierdza wypuszczona dziś aktualizacja. W przypadku Galaxy S20 Ultra zauważalnie zwiększa ona wydajność autofocusa, a u pozostałych reprezentantów serii wprowadza ogólne poprawki (m.in. ulepsza szybkość działania).

Zobacz także: Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi Air 2S zostały zaprezentowane – doba na pojedynczym ładowaniu to dopiero początek

Uaktualnienie zostało oznaczone numerem G98X0ZHU1ATCT i prócz ulepszeń aparatu, zawiera także kwietniowe poprawki zabezpieczeń. Jak nie trudno się domyślić, potrzebna aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Jeśli jednak nie możecie się już doczekać, to zachęcam do regularnego sprawdzania jej dostępności w ustawieniach smartfona. Niewykluczone, że akurat się pojawi i będzie można ją zainstalować. Ktoś już ma? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.