swiftkey_logo

Wszyscy znamy alternatywną klawiaturę SwiftKey, prawda? Działa na zasadzie podawania propozycji kolejnych wyrazów oraz jest na tyle zdolna, że uczy się poprzez czytanie sms-ów, maili czy wypowiedzi na Facebooku i Twitterze, by lepiej poznać styl użytkownika i usprawnić wprowadzanie tekstu.

Trzy miesiące temu otrzymała nowe wcielenie w postaci SwiftKey X, o czym pisaliśmy tutaj, miesiąc później wypuszczono wersję dla tabletów, o której była mowa tu, lecz dziś nadszedł naprawdę ważny dzień dla ekipy tworzącej tę klawiaturę. Podając swoje propozycje „uratowała” już swoich użytkowników od niepotrzebnego wklepania 10 miliardów znaków! Tak 10 000 000 000 znaków! To na tyle dużo, że gdyby wydrukować je czcionką 12 jeden za drugim opasałyby wokoło całą kulą ziemską!

Z okazji tego kamienia milowego w historii aplikacji, SwiftKey rozdaje tablety VIZIO. Konkurs trwa od dzisiaj do piątku włącznie, a do wygrania jest po jednym tablecie na dzień. Aby mieć szanse na wygraną, wystarczy kliknąć „follow” na ich Twitterze oraz napisać post chwaląc się w nim od ilu znaków „uratował” nas SwiftKey (można to sprawdzić wchodząc w Settings -> Stats) oraz załączając tag #SKX10bn. Na przykład:

  • “I’ve saved 36,852 keystrokes with @SwiftKey, how many have you saved? #SKX10bn”
  • “Using @SwiftKey has saved my thumbs 5,422 keystrokes! #SKX10bn”
  • “I’ve saved 23,587 keystrokes out of @SwiftKey’s 10 billion #SKX10bn”

Jeśli wcześniej nie używaliśmy tel klawiatury, wystarczy pobrać darmową 30-dniową wersję (wypuszczoną również dziś) i w poście wpisać, że jest się początkującym użytkownikiem.

Nagroda zostanie wylosowana pod koniec każdego dnia, a zwycięzca zostanie poinformowany poprzez prywatną wiadomość.

Poza tym SwiftKey obsługuje jeszcze więcej języków, co w sumie daje aż 28. Oficjalne informacje na temat konkursu można znaleźć tu, a pełną listę obsługiwanych języków znajduje się w opisie aplikacji w Markecie.

źródła: swiftkey .net, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Choma