ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
The Game of Thrones Beyond the Wall

Gra z uniwersum Gry o Tron także w AppGallery – Huawei ma powody do zadowolenia

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Huawei AppGallery ma wiele braków. Firma statra się je ze wszystkich sił nadrobić, jednak nie jest to łatwe zadanie. Dlatego też każda duża marka na platformie jest olbrzymim sukcesem. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy do sklepu Huaweia trafia równolegle z premierą w Sklepie Play od Google. Taką sytuację mamy w przypadku The Game of Thrones Beyond the Wall. Tytuł ten już jutro zadebiutuje w obydwu sklepach z aplikacjami.

The Game of Thrones Beyond the Wall także w AppGallery

Fakt, że Huaweiowi udało się przekonać popularnego twórcę gier do opublikowania swojej aplikacji w App Gallery, jest ważnym wydarzeniem. Behaviour Interactive Inc., twórca gry również korzysta z tego partnerstwa. Na początku zeszłego miesiąca pisałem, że Huawei oferuje producentom do 90% przychodów generowanych przez zakupy w AppGallery. Jest to znacznie więcej, niż oferuje Google. W przypadku Sklepu Play mowa jest bowiem o 70% przychodów. Zespół oprogramowania Huawei współpracował również ściśle z Behaviour Interactive Inc. w celu zintegrowania własnych usług Huawei, takich jak Account Kit i zakupy w aplikacji wewnątrz nowej gry.

Zobacz też: Darmowe GB w Chmurze Huawei dla posiadaczy serii P40 i Mate Xs

Tytuł toczy się na 48 lat przed wydarzeniami, które miały miejsce w serii HBO. Gra zbudowana jest wokół oryginalnej historii, a gracze będą mogli przejąć kontrolę nad Nocnym Strażnikiem i rekrutować unikalne postacie z okolic Siedmiu Królestw, by bronić Westeros. Gra oferuje również element kolekcjonerski jak możliwość zbierania różnych wersji kostiumów popularnych postaci z oryginalnej serii HBO, jak Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jamie Lannister, a nawet Melisandre. Mam nadzieję, że to właśnie na tych elementach będzie się skupiała monetyzacja produktu. Sam co prawda fanem serii nie jestem, jednak każda gra na Androida, która nie opiera się na zasadach Pay2Win, bardzo mnie cieszy.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy