Play + Android już w sierpniu!

Newsy
logo_play

Dzisiaj o godzinie 9:25 Marcin Gruszka – rzecznik prasowy Play – na blogu korporacyjnym sieci Play oficjalnie potwierdził, że „w sierpniu do oferty Play wchodzi zapowiadany wcześniej telefon z Androidem”.

Wiele osób na pewno jest zadowolonych z faktu, że android wchodzi do Play :). Wątpliwości budzi jedynie telefon. Czy najbardziej prawdopodobne jest pojawienie się Samsung I7500 Galaxy w ich najnowszej ofercie? Kilka tygodni temu pojawiała się pogłoska o tym, że do Play trafią telefony z Androidem – mówiono wtedy o HTC i o Samsungu. Może Play zrobi nam psikusa.. i pojawią się oba telefony (razem lub w krótkim odstępie czasu :)). Czy „nowe dziecko”w Play będzie miało dedykowaną taryfę, czy też nie? Oj… na pewno to była trudna decyzja… Wkrótce się dowiemy całej prawdy, bo sierpień już za pasem.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Podczas inauguracji Open’er – Heineken Festival w Gdyni (3 lipiec br.), sieć Play zorganizowała konferencję prasową, na której zaprezentowano m.in. spoty multimedialne przedstawiające Samsunga I7500 Galaxy. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie Galaxy ujrzymy w ofercie Play już niedługo. Orange i T-Mobile (Era) zastrzegli sobie na wyłączność prawo do rozpowszechniania HTC Hero, więc Play najwcześniej w październiku/listopadzie będzie mógł się tym modelem z Androidem pochwalić.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Samsung_I7500_Galaxy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x