logo_play

Dzisiaj o godzinie 9:25 Marcin Gruszka – rzecznik prasowy Play – na blogu korporacyjnym sieci Play oficjalnie potwierdził, że „w sierpniu do oferty Play wchodzi zapowiadany wcześniej telefon z Androidem”.

Wiele osób na pewno jest zadowolonych z faktu, że android wchodzi do Play :). Wątpliwości budzi jedynie telefon. Czy najbardziej prawdopodobne jest pojawienie się Samsung I7500 Galaxy w ich najnowszej ofercie? Kilka tygodni temu pojawiała się pogłoska o tym, że do Play trafią telefony z Androidem – mówiono wtedy o HTC i o Samsungu. Może Play zrobi nam psikusa.. i pojawią się oba telefony (razem lub w krótkim odstępie czasu :)). Czy „nowe dziecko”w Play będzie miało dedykowaną taryfę, czy też nie? Oj… na pewno to była trudna decyzja… Wkrótce się dowiemy całej prawdy, bo sierpień już za pasem.

Podczas inauguracji Open’er – Heineken Festival w Gdyni (3 lipiec br.), sieć Play zorganizowała konferencję prasową, na której zaprezentowano m.in. spoty multimedialne przedstawiające Samsunga I7500 Galaxy. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie Galaxy ujrzymy w ofercie Play już niedługo. Orange i T-Mobile (Era) zastrzegli sobie na wyłączność prawo do rozpowszechniania HTC Hero, więc Play najwcześniej w październiku/listopadzie będzie mógł się tym modelem z Androidem pochwalić.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Samsung_I7500_Galaxy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.