Sony ujawnia niepełne wymiary jednego z urządzeń – które z nich jest grube na 6,4 mm?

Newsy

sony xperia z3 compact tablet zapowiedz

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Japończycy na targi IFA w Berlinie szykują trzy urządzenia mobilne oraz aparaty w obiektywie i urządzenie typu All-In-One). Dwa smartfony i tablet coraz częściej dają o sobie znać w przeróżnych plotkach, co zresztą nikogo nie powinno dziwić. Tym razem jednak to sam producent uchyla rąbka tajemnicy.

 

Wszyscy powinniśmy doskonale wiedzieć, że Sony poszło teraz zupełnie inną drogą – mniej skupiają się na specyfikacji technicznej, a bardziej na opakowaniach tych podzespołów. W głównej mierze chodzi o wielkość ramek wokół wyświetlacza oraz grubość samego urządzenia. Najlepszym dowodem na to jest Xperia Z3, która właśnie została niemalże oficjalnie ujawniona. Niemniej jednak teraz Japończycy przedstawili taką oto grafikę.

 

sony xperia zapowiedz wymiary

 

Brakuje trzeciej danej i tym samym nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy mowa jest o smartfonie czy też tablecie. Teoretycznie może to być Xperia Z3 Compact lub właśnie Xperia Z3 Tablet Compact. Wszystko zależy od tego, czy ten brak wyniesie więcej czy mniej niż 124 milimetry. Jednak wydaje nam się, że powyższe wymiary dotyczą większego urządzenia, gdyż w plotkach Xperia Z3 mierzy 146.46 x 72 x 7.3 mm, a jej mniejsza wersja 126.98 x 64.9 x 8.71 mm.

 

W takim razie czy tablet o grubości płytki na ścianę może Was zainteresować? Premiera wszystkich urządzeń już trzeciego września toteż wiele czasu nie zostaniemy z tą zagwozdką.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x