sony xperia z3 compact tablet zapowiedz

 

Japończycy na targi IFA w Berlinie szykują trzy urządzenia mobilne oraz aparaty w obiektywie i urządzenie typu All-In-One). Dwa smartfony i tablet coraz częściej dają o sobie znać w przeróżnych plotkach, co zresztą nikogo nie powinno dziwić. Tym razem jednak to sam producent uchyla rąbka tajemnicy.

 

Wszyscy powinniśmy doskonale wiedzieć, że Sony poszło teraz zupełnie inną drogą – mniej skupiają się na specyfikacji technicznej, a bardziej na opakowaniach tych podzespołów. W głównej mierze chodzi o wielkość ramek wokół wyświetlacza oraz grubość samego urządzenia. Najlepszym dowodem na to jest Xperia Z3, która właśnie została niemalże oficjalnie ujawniona. Niemniej jednak teraz Japończycy przedstawili taką oto grafikę.

 

sony xperia zapowiedz wymiary

 

Brakuje trzeciej danej i tym samym nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy mowa jest o smartfonie czy też tablecie. Teoretycznie może to być Xperia Z3 Compact lub właśnie Xperia Z3 Tablet Compact. Wszystko zależy od tego, czy ten brak wyniesie więcej czy mniej niż 124 milimetry. Jednak wydaje nam się, że powyższe wymiary dotyczą większego urządzenia, gdyż w plotkach Xperia Z3 mierzy 146.46 x 72 x 7.3 mm, a jej mniejsza wersja 126.98 x 64.9 x 8.71 mm.

 

W takim razie czy tablet o grubości płytki na ścianę może Was zainteresować? Premiera wszystkich urządzeń już trzeciego września toteż wiele czasu nie zostaniemy z tą zagwozdką.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.