ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung-Galaxy-A6-Plus

Samsung Galaxy A6+ otrzymuje aktualizację do Androida 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android 10 zadebiutował ponad pół roku temu, choć to nie znaczy, że większość smartfonów już go otrzymała. W istocie jest wręcz przeciwnie, bowiem najnowszą oficjalną wersję Zielonego Robocika mają obecnie tylko nieliczne urządzenia. Dziś do tego zaszczytnego grona dołączyła już Nokia 7.2 oraz tytułowy Samsung Galaxy A6+.

Samsung Galaxy A6+ z aktualizacją do Androida 10

Android custom rom pierwsze kroki

Mimo że na horyzoncie pojawił się już Android 11, Android 10 wciąż jest gorącym tematem, bo nadal stosunkowo niewiele smartfonów może się nim poszczycić. Samsung w ostatnim czasie naprawdę daje radę, jeśli chodzi o aktualizacje – wypuszcza je często i niekiedy niespodziewanie. Dziś wyczekiwane uaktualnienie do Androida 10 otrzymał Galaxy A6+ z 2018 roku.

Zobacz także: Promocje dnia] Smartfony OnePlus 7 Pro, Motorola One Action, smartwatch Huami Amazfit GTS i więcej w fantastycznych cenach!

Jak nie trudno się domyślić, opisywana aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Co ciekawe, na chwilę obecną Android 10 dla Galaxy A6+ jest dostępny tylko… w Polsce. Oprogramowanie zostało oznaczone numerem A605FNXXU5CTC8 i waży całkiem sporo. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to tych jest całkiem sporo – warto wymienić m.in. nowe gesty, systemowy ciemny motyw i usprawnienia prywatności. Jeśli Android 10 jeszcze do was nie dotarł, to koniecznie spróbujcie wywołać aktualizację ręcznie w ustawieniach smartfona. Niewykluczone, że akurat się pojawi – nie zaszkodzi przynajmniej spróbować.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy