Android 10 zadebiutował ponad pół roku temu, choć to nie znaczy, że większość smartfonów już go otrzymała. W istocie jest wręcz przeciwnie, bowiem najnowszą oficjalną wersję Zielonego Robocika mają obecnie tylko nieliczne urządzenia. Dziś do tego zaszczytnego grona dołączyła już Nokia 7.2 oraz tytułowy Samsung Galaxy A6+.

Samsung Galaxy A6+ z aktualizacją do Androida 10

Android custom rom pierwsze kroki

Mimo że na horyzoncie pojawił się już Android 11, Android 10 wciąż jest gorącym tematem, bo nadal stosunkowo niewiele smartfonów może się nim poszczycić. Samsung w ostatnim czasie naprawdę daje radę, jeśli chodzi o aktualizacje – wypuszcza je często i niekiedy niespodziewanie. Dziś wyczekiwane uaktualnienie do Androida 10 otrzymał Galaxy A6+ z 2018 roku.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Promocje dnia] Smartfony OnePlus 7 Pro, Motorola One Action, smartwatch Huami Amazfit GTS i więcej w fantastycznych cenach!

Jak nie trudno się domyślić, opisywana aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Co ciekawe, na chwilę obecną Android 10 dla Galaxy A6+ jest dostępny tylko… w Polsce. Oprogramowanie zostało oznaczone numerem A605FNXXU5CTC8 i waży całkiem sporo. Jeśli chodzi o wprowadzane nowości, to tych jest całkiem sporo – warto wymienić m.in. nowe gesty, systemowy ciemny motyw i usprawnienia prywatności. Jeśli Android 10 jeszcze do was nie dotarł, to koniecznie spróbujcie wywołać aktualizację ręcznie w ustawieniach smartfona. Niewykluczone, że akurat się pojawi – nie zaszkodzi przynajmniej spróbować.

Źródło: SamMobile
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.