Xiaomi niedawno stuknął pierwszy krzyżyk na karku. Z tej okazji firma przygotowała nawet specjalne, jubileuszowe logo. To jednak się raczej nie przyjęło. Producent świętuje kolejną rocznicę, tym razem Mi Fan Festivalu, czyli imprezy towarzyszącej mu od samego początku. Jak więc łatwo policzyć, ten odbędzie się już po raz dziesiąty. I pomimo obecnej pandemii będzie najbardziej huczną, chociaż jedynie czysto internetową edycją.

Xiaomi Mi Fan Festival

Xiaomi Mi Fan Festival
Fot. Xiaomi

Odbędzie się on za dwa dni, czyli 3 kwietnia. Podczas niego producent ma zamiar zaprezentować szerszej publice aż 22 zupełnie nowe produkty. Jakie? No cóż… Nie wiadomo. Osobiście na starcie wykreśliłbym z listy jakiekolwiek smartfony. W końcu te pojawiają się zwykle na wydarzeniach głównie im dedykowanym. Zbyt dobry smartfon przyćmiłby pozostałe zaprezentowane sprzęty, natomiast przeciętny zniknąłby w ich natłoku. Jeśli więc pojawi się coś z branży mobilnej, to stawiałbym raczej na akcesoria. Dodatkowo nie zapominajmy, że Xiaomi ma w swojej ofercie naprawdę bogatą listę urządzeń. Możemy więc spodziewać się zarówno mopa, jak i hulajnogi elektrycznej, albo nawet ręcznika. 

Zobacz też: Chromebook za ponad 4000 PLN? Samsung ma na to usprawiedliwienie

Impreza ta odbędzie się o godzinie 14:00 czasu lokalnego, czyli o 8:00 w Polsce. Pamiętajmy również, że nie wszystkie produkty muszą być nowościami. Część z nich może pochodzić z platformy Youpin i właśnie teraz wchodzić do regularnej sprzedaży. Istnieje więc spora szansa, że znajdzie się tam coś, o czym już pisałem. Jak słuchawka prysznicowa, suszarka do włosów, czy budzik Xiaomi, na który, nawiasem mówiąc czekam już od początku roku. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać do piątkowego poranka.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.