ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Darmowe GB od Huawei

Darmowe GB w Chmurze Huawei dla posiadaczy serii P40 i Mate Xs

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Darmowe GB w Chmurze Huawei to nowa promocja, która ma zachęcić do tego, by swoje dane oraz zdjęcia, przechowywać w chmurze. Dobrze wiemy, że dyski potrafią być czasem zawodne, więc backup danych to obecnie podstawa. Warto zainteresować się ofertą Huawei, a szczególnie kiedy posiadamy Huawei P40 lite, P40 lite E lub nowe flagowce Huawei P40, P40 Pro lub Mate XS.

Darmowe GB w Chmurze Huawei

Darmowe GB od Huawei
Fot. Chmura Huawei

Jak otrzymać darmowe GB od Huawei w ich chmurze? Trzeba oczywiście spełnić kilka warunków, ale najważniejszym z nich jest posiadanie smartfona od producenta. W promocji bierze udział łącznie sześć modeli. Sam udział w akcji jest bezpłatny i polega na zwiększeniu ilości miejsca na dane w chmurze. Trzeba jednak posiadać aktywne konto Huawei ID oraz mieć do niego podpiętą kartę płatniczą. Żeby zwiększyć przestrzeń dyskową, należy wejść w Ustawienia telefonu, wybrać Huawei ID, Centrum kont, a następnie Usługa Chmura. Tam pojawi się opcja „Zwiększ rozmiar pamięci w chmurze”. Tak prezentują się wartości, które można uzyskać:

  • Huawei P40 lite lub P40 lite E – 15 GB pamięci w chmurze
  • Huawei P40, P40 Pro, P40 Pro+ lub Mate XS – 50 GB pamięci w chmurze

Zobacz też: Wszystko o HMS od Huawei

Sama promocja kończy się z dniem 31 grudnia 2020 roku. Darmowe GB w Chmurze Huawei przyznawane są na okres 12 miesięcy od momentu aktywacji. Na miesiąc przed jego zakończeniem, użytkownik dostanie wiadomość, że zbliża się termin zakończenia. Wtedy będzie można zdecydować, czy chce się przedłużyć usługę. Inaczej zostanie ona aktywowania w kwocie 47,88 złotych miesięcznie.

Źródło: Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy