Oppo Ace Infinity

Oppo Ace Infinity – energia przesyłana w powietrzu

Newsy

Oppo Ace Infinity to będzie jeden z najciekawszych smartfonów tego roku, bo choć mamy zaledwie jego początek, to Oppo pozamiatało! W końcu pojawiło się jakieś światełko w tunelu, które pokazuje, że rynek technologiczny nie stoi w miejscu, a wręcz przeciwnie. No bo kto by pomyślał o tym, że da się ładować telefon bezprzewodowo i to z odległości kilku metrów od samej ładowarki!

Oppo Ace Infinity

Jeżeli zastanawialiście się nad tym, czym Oppo nas jeszcze zaskoczy, to już nie musicie. W końcu, po wielu miesiącach oczekiwań i przecieków (bardzo skrzętnie poukrywanych w wiadomościach od Oppo), firma pokazała publicznie swój nowy smartfon. Oppo Ace Infinity to przykład na to, że technologia stale się rozwija. Trzeba zapamiętać ten dzień. W przyszłości będziemy mówili o tym, że to właśnie Oppo zapoczątkowało rewolucję w dziedzinie bezprzewodowego ładowania. Do tej pory trzeba było kłaść smartfona na ładowarce, ale teraz nie będzie to już konieczne. Wystarczy, żeby znajdował się on w okolicy kilku metrów od niej.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Technologia producenta nazwana została FreeVOOC air. Jak sama jej nazwa wskazuje, pozwala na ładowanie urządzeń przez przesyłanie energii w powietrzu. Brzmi to jak żart, no ale która firma żartowałaby ze swoich fanów i to jeszcze pierwszego kwietnia! Dobrze, że Oppo tego nie robi, bo Oppo Ace Infinity zapowiada się rewelacyjnie. Producent przygotował nawet krótki film, na którym tłumaczy zasadę działania nowej technologii. Niestety jest po chińsku, a jak próbowaliśmy go przetłumaczyć przez Google Translatora, to się na nas obraził i kazał wziąć korepetycje.

Zobacz też: Auto status w Messengerze – firma testuje nowe rozwiązanie

Samo ładowanie ma mieć od 5 do 10 W i działać w odległości do 10 metrów od samej ładowarki. Jeżeli więc umieścimy ją gdzieś w pokoju, to bez problemu nasz telefon będzie mógł działać non stop. Teraz tylko trzeba czekać na datę premiery Ace Infinity od Oppo i liczyć na to, że sprzęt nie będzie zbyt drogi.

Źródło: Oppo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x