kanały play now odkodowane

Kanały w usłudze Play Now odkodowane na dłużej – wiemy, do kiedy

Newsy

Abonenci Play Now mają odkodowane bezpłatnie dodatkowe kanały. Operator chce w ten sposób zachęcić ludzi do pozostania w domach podczas epidemii. Początkowo akcja miała potrwać do końca marca. Okazało się jednak, że zostanie przedłużona.

Odkodowane kanały w Play Now – na jak długo?

Kanały odkodowane dla abonentów Play Now pozostaną takimi do 15 kwietnia – tak zadecydował operator. O zasadach akcji już pisaliśmy. Przypomnijmy jednak: z oferty skorzystają osoby posiadające abonament Play Now, a także ci, którzy mają ofertę z dekoderem Play Now TV.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
kanały play now odkodowane

Łącznie klienci Play otrzymują dostęp do 40 kanałów i bibliotek VOD. Operator pochwalił się, że dzięki przedłużeniu oferty użytkownicy Play Now dostaną możliwość zobaczenia kilku nowości. Chodzi o następujące produkcje:

  • Znaki 2 – nowy sezon polskiego serialu AXN
  • Z Kamerą u Kardashianów – najnowszy sezon 18 na E! Entertainment
  • Runaways – serial na podstawie komiksu wydawnictwa Marvel Comics na SCI FI
  • Akta Fajbusiewicza na Crime+Investigation Polsat
  • Wyścig przez Świat w BBC Earth

Czytaj także: Poznaliśmy nową datę premiery The Outer Worlds w wersji na Nintendo Switch

Usatysfakcjonowane mają być też dzieci. Mogą one oglądać bajki na Cartoon Network, Nickeloden, Duck TV, Cbeebies oraz Da Vinci. Fani muzyki otrzymują natomiast dostęp do kanałów 4Fun Dance, MTV Hits, MTV Live HD, a także Clubbing TV. Play nie przekazało póki co informacji, czy jeśli epidemia koronawirusa utrzyma się w drugiej połowie kwietnia, promocyjna oferta zostanie przedłużona. Jeśli tak się stanie, niezwłocznie o tym poinformujemy.

źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x