Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio naprawdę wiele urządzeń. Jednymi z nich są słuchawki bezprzewodowe, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Mam tutaj na myśli m.in. zaprezentowane niedawno Galaxy Buds+, które dziś zyskały nieco lepszą alternatywę – również od Samsunga, choć pod marką AKG (AKG należy do Samsunga).

AKG N400 to lepsza alternatywa dla Galaxy Buds+

AKG N400

AKG N400 to najnowsze w pełni bezprzewodowe słuchawki od Samsunga. Charakteryzują się one wspaniałą jakością dźwięku i niesamowitą wygodą, ale to oczywiście nie wszystko, bo pod wieloma względami (z jakością dźwięku włącznie) przewyższają Galaxy Buds+. Otóż w przeciwieństwie do Budsów model N400 jest wodoszczelny, posiada aktywną redukcję szumów, a także działa dłużej na jednym ładowaniu – aż do sześciu godzin w porównaniu do pięciu w przypadku Galaxy Buds+. Jakby tego było mało, opisywany sprzęt oferuje ponadto wsparcie dla Asystenta Google, Siri i Bixby. Odbierać połączenia i dostosowywać głośność można za pomocą prawej słuchawki.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi 9T, Huawei P30, Garmin Fenix 6S PRO i więcej w fenomenalnych cenach!

Jak nie trudno się domyślić, z uwagi na fakt, że AKG N400 oferują zauważalnie więcej od Galaxy Buds+, są też od nich całkiem sporo droższe. Otóż słuchawki wyceniono na 190 dolarów, co po dzisiejszym kursie przekłada się na około 788 zł. Nie da się ukryć, że to niemała kwota jak za tego typu urządzenie, choć z pewnością znajdą się chętni na jego zakup.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.