Cena Xiaomi Mi 10 w Polsce została już oficjalnie podana. W zeszłym tygodniu mogliśmy oglądać prezentację urządzeń na rynek Europejski, gdzie podano ceny w euro. Teraz już nie musimy się zastanawiać nad tym, ile trzeba będzie zapłacić za nowego flagowca od Xiaomi. Cóż, można było podejrzewać, że trochę grosza na zakup sprzętu trzeba będzie przeznaczyć.

Cena Xiaomi Mi 10 w Polsce

Cena Xiaomi Mi 10 w Polsce
Fot. Xiaomi Mi 10

Premiera Xiaomi Mi 10 oraz Xiaomi Mi 10 Pro odbyła się w pierwszej połowie marca. Nie musieliśmy czekać jakoś strasznie długo na to, by poznać ceny urządzeń w naszym kraju. Te zaprezentowano na specjalnej konferencji, która odbyła się oczywiście w wersji on-line, co jest całkowicie zrozumiałe. Biorąc pod uwagę to, że europejskie ceny zostały wcześniej podane przez producenta (oraz zaprezentowano tam model Xiaomi Mi 10 Lite 5G), można było przypuszczać, ile za smartfony trzeba będzie zapłacić. Poniżej znajdziecie dokładne informacje o cenach poszczególnych modeli:

  • Xiaomi Mi 10 – wersja 8/128 GB – cena 3499 złotych
  • Mi 10 – wersja 8/256 GB – cena 3999 złotych
  • Xiaomi Mi 10 Pro – wersja 8/256 GB – cena 4399 złotych

Mogliśmy spodziewać się, że nie będzie tanio, ale przecież mówimy tutaj o flagowcach. Zważywszy na to, że nowe modele mają świetną specyfikację, trudno było się spodziewać innego obrotu spraw. Xiaomi już jakiś czas temu zapowiadało, że ich topowe urządzenia mogą kosztować więcej, niż kiedyś. Trzeba się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości. Podejrzewamy, że na smartfony skusi się bardzo dużo osób, bo Xiaomi ma w Polsce oddane grono użytkowników.

Zobacz też: Wyniki finansowe Xiaomi robią ogromne wrażenie

Kiedy Xiaomi Mi 10 trafi do sprzedaży?

Razem z ceną serii Mi w Polsce, Xiaomi udostępniło także informacje o samej dostępności modeli. Te będzie można kupić w naszym kraju od 14 kwietnia tego roku. Xiaomi Mi 10 dostępne będzie w kolorach Mi 10 Coral Green i Twilight Grey, a model Mi 10 Pro w Alpine White i szarym w matowym wykończeniu. Osoby, które zdecydują się na zakup sprzętu w przedsprzedaży, mogą liczyć na wyjątkową ofertę. Przedsprzedaż wystartuje 7 kwietnia i w momencie zakupu Xiaomi Mi 10 (8/256 GB) za złotówkę będzie można dostać telewizor Mi TV 4A w rozmiarze 32 cali (za złotówkę plus VAT).

Źródło: Xiaomi

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.