W obecnej sytuacji internet okazał się istnym wybawieniem dla wielu przedsiębiorców. Firmy w miarę możliwości zaczęły się skupiać na działalności w sieci oraz promować pracę zdalną. To jednak wpływa na znaczne zwiększenie ilości przesyłanych danych. Firma T-Mobile wyszła naprzeciw nowej sytuacji i postanowiła zaoferować przedsiębiorcom, którzy korzystają z jej oferty z limitowanym transferem danych dodatkowy pakiet 10 GB.

T-Mobile – 10 GB dla klientów biznesowych

T-Mobile - 10 GB dla klientów biznesowych

W zeszłym tygodniu operator pomyślał o klientach indywidualnych, przekazując im pakiet 7 GB. Operator zwrócił uwagę na olbrzymie zainteresowanie, jakim się on cieszył. Postanowił więc wykonać podobny gest w stronę klientów biznesowych.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zapotrzebowanie Polaków na usługi telekomunikacyjne wzrosło w ostatnim czasie lawinowo. Tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni klienci indywidualni T‑Mobile aż 650 tysięcy razy aktywowali oferowane przez operatora darmowe pakiety danych. Teraz operator przygotował ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki internetowi od T‑Mobile, mogą sprawnie prowadzić działalność oraz realizować cele biznesowe. Choć najnowsze taryfy MagentaBIZNES umożliwiają nieograniczony dostęp do sieci, część firm korzysta z opcji taryfowych z limitowanymi paczkami danych. Dlatego właśnie T‑Mobile przygotował dla nich specjalną ofertę – dodatkowe 10 GB danych całkowicie za darmo.

— Podaje T-Mobile w oświadczeniu.

Zobacz też: Największe błędy, które zniszczyły dział mobilny Sony

W przypadku taryf Magenta Biznes Internet S oraz DATA JUMP pakiet zostanie aktywowany automatycznie. Jeśli zaś chodzi o taryfę JUMP proFirma, to należy to zrobić za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile. Tam należy wejść w zakładkę usługi i aktywować pakiet. Usługę można aktywować do 30 kwietnia 2020 roku. 

Źródło: T-Mobile
Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.