W obecnej sytuacji internet okazał się istnym wybawieniem dla wielu przedsiębiorców. Firmy w miarę możliwości zaczęły się skupiać na działalności w sieci oraz promować pracę zdalną. To jednak wpływa na znaczne zwiększenie ilości przesyłanych danych. Firma T-Mobile wyszła naprzeciw nowej sytuacji i postanowiła zaoferować przedsiębiorcom, którzy korzystają z jej oferty z limitowanym transferem danych dodatkowy pakiet 10 GB.

T-Mobile – 10 GB dla klientów biznesowych

T-Mobile - 10 GB dla klientów biznesowych

W zeszłym tygodniu operator pomyślał o klientach indywidualnych, przekazując im pakiet 7 GB. Operator zwrócił uwagę na olbrzymie zainteresowanie, jakim się on cieszył. Postanowił więc wykonać podobny gest w stronę klientów biznesowych.

Zapotrzebowanie Polaków na usługi telekomunikacyjne wzrosło w ostatnim czasie lawinowo. Tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni klienci indywidualni T‑Mobile aż 650 tysięcy razy aktywowali oferowane przez operatora darmowe pakiety danych. Teraz operator przygotował ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki internetowi od T‑Mobile, mogą sprawnie prowadzić działalność oraz realizować cele biznesowe. Choć najnowsze taryfy MagentaBIZNES umożliwiają nieograniczony dostęp do sieci, część firm korzysta z opcji taryfowych z limitowanymi paczkami danych. Dlatego właśnie T‑Mobile przygotował dla nich specjalną ofertę – dodatkowe 10 GB danych całkowicie za darmo.

— Podaje T-Mobile w oświadczeniu.

Zobacz też: Największe błędy, które zniszczyły dział mobilny Sony

W przypadku taryf Magenta Biznes Internet S oraz DATA JUMP pakiet zostanie aktywowany automatycznie. Jeśli zaś chodzi o taryfę JUMP proFirma, to należy to zrobić za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile. Tam należy wejść w zakładkę usługi i aktywować pakiet. Usługę można aktywować do 30 kwietnia 2020 roku. 

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.