lg g watch r 754754

 

Targi IFA wystartują za niecały tydzień, ale okazuje się, że już część premier, które datowaliśmy właśnie na targi w Berlinie już się odbyły. Tak samo też postąpiło LG, które postanowiło nie czekać i już dzisiaj zaprezentowało swojego najnowszego smartwatcha mającego konkurować z Moto 360.

 

Koreańczycy postanowili już dzisiaj zaprezentować G Watcha R. Ten inteligentny zegarek w Berlinie pojawi się głównie jako urządzenie do oglądania, gdyż wszelkie dane techniczne są już nam znane i wyglądają następująco:

 

  • 1,3-calowy wyświetlacz POLED (320×320), w pełni okrągły;
  • Snapdragon 400 (1,2 GHz) z 512 MB RAM;
  • 4 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • akumulator o pojemności 410 mAh;
  • certyfikat IP67;
  • Android Wear.

 

Tym samym LG potwierdziło atak na Moto 360 i zastosowało w pełni okrągły wyświetlacz, bez czarnego paska u dołu. Reszta podzespołów – mimo że nie znamy do końca smartwatcha Motoroli – kształtuje się podobnie. A oto kilka grafik przedstawiający inteligentny zegarek Koreańczyków klasy premium:

 

lg g watch r 5325 lg g watch r 12321412634 lg g watch r 12321412 lg g watch r 94329 lg g watch r 5345

 

Mimo że wspomniałem, iż na targach IFA LG nie ma już nic więcej do dodania na temat G Watcha R to jednak zabrakło jeszcze jednej informacji. Oczywiście ceny, gdyż na rynku nowy smartwatch pojawi się w ostatnim kwartale bieżącego roku, a więc zapewne przed świętami. Zainteresowani?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.