nexus x motorola moto s

 

Rodzina Nexus z pewnością jest jedną z najbardziej lubianych wśród wszelkich serii smartfonów. Jednak w tym roku zapowiadany telefon miał być najbardziej odpychający wśród konsumentów za sprawą swojego wyświetlacza, który wyraźnie stawiał nadchodzące urządzenie w górnych granicach phabletów.

 

Okazuje się jednak, że Nexus X nie będzie jedynym premierowym smartfonem należącym do serii Google. Firma z Mountain View dostrzega to, że nie wszyscy pragną urządzeń z 5,9-calowymi wyświetlaczami toteż Motorola najprawdopodobniej szykuje drugiego smartfona do serii Nexus. Tym razem będzie on miał mniejszy ekran, ale niewiele, gdyż będzie mierzył po przekątnej maksymalnie 5,2-cala. Niestety, ale nie wiemy nic na temat specyfikacji tego mniejszego modelu. Bardzo możliwe, że będzie ona zbliżona do większej propozycji, która ma bazować na Moto S. Tym samym możemy być pewni, że pojawią się najmocniejsze obecnie dostępne podzespoły w postaci najwyższej obecnie dostępnej jednostki Qualcomma, czyli Snapdragona 805.

 

Co więcej może się pojawić? Tego nie możemy powiedzieć, ale z pewnością smartfony z serii Nexus będą atrakcyjne pod kątem stosunku jakości i możliwości do ceny. W takim razie na który model się decydujecie: większy czy mniejszy?

 

 

źródło: The Droid Guy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.