Dwa smartfony dołączą do serii Nexus w tym roku – oba produkcji Motoroli

Newsy

nexus x motorola moto s

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Rodzina Nexus z pewnością jest jedną z najbardziej lubianych wśród wszelkich serii smartfonów. Jednak w tym roku zapowiadany telefon miał być najbardziej odpychający wśród konsumentów za sprawą swojego wyświetlacza, który wyraźnie stawiał nadchodzące urządzenie w górnych granicach phabletów.

 

Okazuje się jednak, że Nexus X nie będzie jedynym premierowym smartfonem należącym do serii Google. Firma z Mountain View dostrzega to, że nie wszyscy pragną urządzeń z 5,9-calowymi wyświetlaczami toteż Motorola najprawdopodobniej szykuje drugiego smartfona do serii Nexus. Tym razem będzie on miał mniejszy ekran, ale niewiele, gdyż będzie mierzył po przekątnej maksymalnie 5,2-cala. Niestety, ale nie wiemy nic na temat specyfikacji tego mniejszego modelu. Bardzo możliwe, że będzie ona zbliżona do większej propozycji, która ma bazować na Moto S. Tym samym możemy być pewni, że pojawią się najmocniejsze obecnie dostępne podzespoły w postaci najwyższej obecnie dostępnej jednostki Qualcomma, czyli Snapdragona 805.

 

Co więcej może się pojawić? Tego nie możemy powiedzieć, ale z pewnością smartfony z serii Nexus będą atrakcyjne pod kątem stosunku jakości i możliwości do ceny. W takim razie na który model się decydujecie: większy czy mniejszy?

 

 

źródło: The Droid Guy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x