lg g watch r render

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

LG jako jedna z pierwszych firm zaprezentowała swojego smartwatcha opartego na platformie Android Wear. Jednak to Motorola razem z Moto 360 zbiera najlepsze opinie ze względu na swoją obudowę, wykonanie i wyjątkowe elementy. Taki obrót spraw spowodował, że Koreańczycy chcą się odrodzić.

 

Chwilą kiedy to LG chce przejąć dryg w kwestii smartwatchów mają być targi IFA, które już za tydzień się rozpoczną. Pisaliśmy już o G Watchu R w chwili kiedy Koreańczycy zaprezentowali teaser i pokazali odrobioną pracę domową po G Watchu. Teraz z zapowiedzi przyszła pora na atak, a więc uderzenie w Moto 360:

 

lg g watch r moto 360

 

Największą uwagę należy zwrócić na końcówkę, a więc „pełen okrąg”. Jest to zdecydowanie aluzja do czarnego paska znajdującego się w produkcie Motoroli. Jak już pisałem ostatnio, zlokalizowano tam sterowniki odpowiedzialne za wyświetlacz. Rozwiązanie LG, a więc umieszczenie tych elementów w obudowie zegarka.

 

Które wyjście jest lepsze? Okaże się w praktyce, ale z pewnością została wytknięta największa wada Moto 360. Czy uważacie, że nadchodzący produkt LG ma większe szanse na sukces niż smartwatch Motoroli czy też pierwszy G Watch?

 

 

źródło: Phone Arena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.