ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejna zapowiedź G Watcha R – LG uderza w Motorlę Moto 360

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg g watch r render

LG jako jedna z pierwszych firm zaprezentowała swojego smartwatcha opartego na platformie Android Wear. Jednak to Motorola razem z Moto 360 zbiera najlepsze opinie ze względu na swoją obudowę, wykonanie i wyjątkowe elementy. Taki obrót spraw spowodował, że Koreańczycy chcą się odrodzić.

Chwilą kiedy to LG chce przejąć dryg w kwestii smartwatchów mają być targi IFA, które już za tydzień się rozpoczną. Pisaliśmy już o G Watchu R w chwili kiedy Koreańczycy zaprezentowali teaser i pokazali odrobioną pracę domową po G Watchu. Teraz z zapowiedzi przyszła pora na atak, a więc uderzenie w Moto 360:

lg g watch r moto 360

Największą uwagę należy zwrócić na końcówkę, a więc „pełen okrąg”. Jest to zdecydowanie aluzja do czarnego paska znajdującego się w produkcie Motoroli. Jak już pisałem ostatnio, zlokalizowano tam sterowniki odpowiedzialne za wyświetlacz. Rozwiązanie LG, a więc umieszczenie tych elementów w obudowie zegarka.

Które wyjście jest lepsze? Okaże się w praktyce, ale z pewnością została wytknięta największa wada Moto 360. Czy uważacie, że nadchodzący produkt LG ma większe szanse na sukces niż smartwatch Motoroli czy też pierwszy G Watch?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy