Co przynosi sobotnia aktualizacja HBO GO? Wprawdzie za dużo nowych tytułów się nie pojawiło, ale za to można przypomnieć sobie produkcje, które swoje lata świetności mają już za sobą. Szczególnie warto zainteresować się jednym tytułem, który przed laty mało nie zakończył kariery czołowego twardziela z Hollywood, czyli Bruce’a Willisa. Dodajmy, że warto go obejrzeć.

Sobotnia aktualizacja HBO GO
Fot. HBO GO

Weekend w pełni i choć przywitała nas piękna pogoda, to wiadomo, że wychodzenie z domu nie wchodzi teraz w grę. Dlatego warto przyjrzeć się temu, co nowego pojawiło się dziś w ofercie HBO GO i choć nie ma tego zbyt dużo, to i tak znajdziemy coś, co warto obejrzeć. Przynajmniej jeden z dodanych dziś tytułów zasługuje na to, by dać mu drugą (lub pierwszą) szansę.

Sobotnia aktualizacja HBO GO

Tym razem subskrybenci usługi HBO GO znajdą w niej coś zarówno dla młodszych odbiorców, jak i dla tych starszych. Z pewnością dzieci zainteresują się drugą częścią animacji Lilo i Stich, a ci odrobinę starci filmem z Nicolasem Cagem. Wprawdzie Uczeń czarnoksiężnika nie jest może filmem wybitnym, ale z całą pewnością rozrywkowym. To samo można powiedzieć o Hudson Hawk, czyli jednym z najmniej docenianych tytułów, gdzie wystąpił Bruce Willis. To historia o byłym złodzieju, który po raz kolejny musi wykazać się swoimi zdolnościami. To lekkie i nawet zabawne kino, któremu warto dać szansę. Jeżeli jeszcze nie znacie tego tytułu, to pora go nadrobić. Poniżej pełna lista tego, co trafiło dziś do biblioteki HBO GO.

Zobacz też: Co dodano na HBO GO w piątek?

  • Lilo i Stitch 2: Mały feler Stitcha (2005) [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
  • Uczeń czarnoksiężnika (2010) – gatunek: przygoda/akcja/komedia, kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
  • Hudson Hawk (1991) – gatunek: komedia/sensacja, kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
  • Ostrym nożem (2019)  – gatunek: dramat, kraj pochodzenia Słowacja
  • Kontra (2010) [S07E07] – gatunek: sensacja, kraj pochodzenia Wielka Brytania
  • W potrzebie (2016) [S04E08] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia Stany Zjednoczone
  • Zapiski młodego lekarza (2012) – gatunek: dramat/ komedia, kraj pochodzenia Wielka Brytania (powrót na platformę)
  • Wampiry: Dziedzictwo (2018) [+ 1 audio, + 1 napisy] – dodano tłumaczenia

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.