ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
mi store polska konkurs

Nietypowy konkurs Mi Store Polska. W roli głównej… papier toaletowy

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Sklep Mi Store Polska ogłosił konkurs na swoim profilu na Facebooku. Jego ważnym elementem jest papier toaletowy. Możliwe, że administracja sklepu chce w ten sposób zażartować z sytuacji w marketach tuż po wybuchu epidemii koronawirusa – w wielu sklepach ludzie wykupywali zapasy papieru toaletowego, co było obiektem żartów i memów.

Na czym polega konkurs Mi Store Polska?

Żeby wziąć udział w konkursie, należy wrzucić filmik pod postem konkursowym na facebookowym profilu Mi Store Polska. Nagranie powinno przedstawiać żonglerkę rolką papieru toaletowego (taką, jaką zazwyczaj wykonują piłkarze, tyle że z piłką). W konkursie zwyciężą ci, którym uda się najwięcej razy odbić rolkę, nim upadnie ona na ziemię.

mi store polska konkurs

Jakie nagrody przewidziano? Równie humorystyczne, co ustalone warunki konkursu. Zwycięzca otrzyma opaskę Mi Band 4 oraz opakowanie papieru toaletowego. Zdobywca drugiego miejsca może liczyć na Xiaomi Mi LED Smart Bulb White & Color wraz z 2 rolkami papieru. Trzecia osoba z najlepszym wynikiem dostanie natomiast powerbank Redmi oraz rolkę papieru. Żeby nasz filmik był brany pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu, komentarz z nim powinien zawierać hashtag #PodajMi. Na początku wideo należy się przedstawić. Trzeba również mieć polubiony fanpage Mi Store Polska.

Czytaj także: Koniec wsparcia dla popularnych smartfonów Xiaomi – o jakie modele chodzi?

Konkurs trwa do soboty, 28.03.2020 do godziny 23:59. Jeśli się pospieszycie, zdążycie wziąć udział. Post konkursowy znajdziecie w tym miejscu. Powodzenia.

źródło: facebook.com/mistorepolska

Sprawdź najnowsze wpisy