ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Motorola One z Androidem 10

Motorola One dostaje Androida 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Android 10 ujrzał światło dzienne na początku października ubiegłego roku, a więc już ponad pół roku temu. Mimo że od jego premiery minęło już naprawdę sporo czasu, wciąż stosunkowo niewiele urządzeń może się pochwalić jego obecnością. Na szczęście dziś do zaszczytnego grona urządzeń z Androidem 10 dołączył kolejny smartfon – tym razem padło na Motorolę One.

Motorola One nareszcie z wyczekiwaną aktualizacją do Androida 10

Motorola One Android 10

Stosunkowo niedawno zadebiutowała pierwsza wersja deweloperska Androida 11, która przyniosła całkiem sporo zmian i nowości względem Androida 10. Ten drugi zaczął dziś trafiać na oryginalną Motorolę One, która pojawiła się na rynku z Androidem 8.1 Oreo. Mamy więc do czynienia z drugą dużą aktualizacją dla tego modelu.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Huawei P30 Pro, Honor 9X, laptop Lenovo Legion Y540-17IRH i więcej w fenomenalnych cenach!

Jak nie trudno się domyślić, wyczekiwane uaktualnienie jest rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Na chwilę obecną aktualizację zaobserwowano jedynie w Brazylii, choć w najbliższym czasie powinna trafić także do innych krajów, w tym do Polski. Prócz nowości takich jak m.in. nowe gesty czy opcje prywatności, Motorola przygotowała lutowe poprawki zabezpieczeń – z pewnością lepsze nieco przestarzałe, niż żadne. Jeśli nie możecie się już doczekać Androida 10, to polecam regularnie sprawdzać dostępność aktualizacji w ustawieniach. Kto wie, może akurat się pojawi?

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy