Oppo Reno 3 global

Rodzina Oppo Reno3 już wkrótce trafi do Polski

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Oppo ma w swoim portfolio wiele smartfonów. Jednymi z najciekawszych jest seria Reno3, która ujrzała światło dzienne nie tak dawno temu. Wówczas nie było jasne, czy smartfony te w ogóle trafi kiedykolwiek do Polski, jednak teraz wszystkie wątpliwości zostały rozwiane przez samą firmę. Mówiąc prościej – już niebawem będzie można je kupić bezpośrednio w naszym kraju.

Rodzina Oppo Reno3 zmierza do Polski – już wkrótce będzie można ją kupić

Oppo Reno3 Pro

Oppo weszło do Polski w styczniu ubiegłego roku. Od tego czasu firma z sukcesem zdobywa nowych klientów, wprowadzając do krajowej oferty coraz to więcej urządzeń. Jak się dziś dowiedzieliśmy, już wkrótce do sprzedaży w Polsce trafi seria Oppo Reno3, w której skład wchodzi Oppo Reno3 i Oppo Reno3 Pro. To bez dwóch zdań wiadomość, na którą czekało sporo osób.

Zobacz także: Koniec wsparcia dla popularnych smartfonów od firmy Xiaomi – sprawdź, o jakie modele chodzi, aby uniknąć zaskoczenia!

Choć dziś dowiedzieliśmy się, że rodzina Oppo Reno3 pojawi się na sklepowych półkach w naszym kraju, to niestety nadal nie wiemy, kiedy dokładnie. Warto przypomnieć, że zarówno Reno3 i Reno3 Pro to naprawdę wydajne i wyposażone w wiele ciekawych funkcji smartfony, przez co raczej nie ma co liczyć na niskie ceny. Według Oppo ich głównym atutem są fenomenalne aparaty, które potrafią robić naprawdę dobrej jakości zdjęcia, choć do Galaxy S20 czy Huaweia P40 z pewnością nieco im brakuje. Czekacie na premierę w Polsce? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy