Oppo Reno 3 global

Rodzina Oppo Reno3 już wkrótce trafi do Polski

Newsy

Oppo ma w swoim portfolio wiele smartfonów. Jednymi z najciekawszych jest seria Reno3, która ujrzała światło dzienne nie tak dawno temu. Wówczas nie było jasne, czy smartfony te w ogóle trafi kiedykolwiek do Polski, jednak teraz wszystkie wątpliwości zostały rozwiane przez samą firmę. Mówiąc prościej – już niebawem będzie można je kupić bezpośrednio w naszym kraju.

Rodzina Oppo Reno3 zmierza do Polski – już wkrótce będzie można ją kupić

Oppo Reno3 Pro

Oppo weszło do Polski w styczniu ubiegłego roku. Od tego czasu firma z sukcesem zdobywa nowych klientów, wprowadzając do krajowej oferty coraz to więcej urządzeń. Jak się dziś dowiedzieliśmy, już wkrótce do sprzedaży w Polsce trafi seria Oppo Reno3, w której skład wchodzi Oppo Reno3 i Oppo Reno3 Pro. To bez dwóch zdań wiadomość, na którą czekało sporo osób.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Koniec wsparcia dla popularnych smartfonów od firmy Xiaomi – sprawdź, o jakie modele chodzi, aby uniknąć zaskoczenia!

Choć dziś dowiedzieliśmy się, że rodzina Oppo Reno3 pojawi się na sklepowych półkach w naszym kraju, to niestety nadal nie wiemy, kiedy dokładnie. Warto przypomnieć, że zarówno Reno3 i Reno3 Pro to naprawdę wydajne i wyposażone w wiele ciekawych funkcji smartfony, przez co raczej nie ma co liczyć na niskie ceny. Według Oppo ich głównym atutem są fenomenalne aparaty, które potrafią robić naprawdę dobrej jakości zdjęcia, choć do Galaxy S20 czy Huaweia P40 z pewnością nieco im brakuje. Czekacie na premierę w Polsce? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x