200 GB w Orange Flex za darmo dla osób, które obecnie zmuszone są do nauki zdalnej, to świetny pomysł operatora. Oczywiście, jak to zwykle w przypadku każdej promocji, obowiązują pewne obostrzenia, ale to nic nadzwyczajnego. Mimo wszystko warto zapoznać się z ofertą, która wyjątkowo skierowana jest tylko do uczniów, studentów oraz nauczycieli. Czyli grupy, która teraz nie ma wyjścia i swoje zajęcia musiała przenieść do Internetu.

200 GB w Orange Flex
Fot. Orange

To nie pierwszy raz, kiedy któryś z operatorów decyduje się na to, by przeznaczyć dla swoich klientów paczkę darmowych GB. Szczególnie teraz, kiedy większość z nich siedzi w domach, takie paczki mogą wydawać się zbędne, bo jest przecież Wi-Fi, ale należy pamiętać o tym, że nie u każdego ono dobrze działa. W akademikach czy na wsiach to wcale nie takie oczywiste, żeby mieć łatwy dostęp do sieci. I podejrzewamy, że to właśnie dla tych wszystkich, którzy nie mają ułatwionego dostępu do sieci, Orange skierowało swoją nową ofertę.

200 GB w Orange Flex

Jak dostać 200 GB w Orange Flex? Cóż, ważne jest tutaj to, że trzeba być nowym klientem Flex. Firma w swoim komunikacie prasowym zapowiedziała jednak, że planuje wprowadzenie podobnego rozwiązania dla swoich obecnych klientów w późniejszym czasie. Żeby uzyskać dostęp do promocyjnych GB, należy ściągnąć aplikacje Orange Flex, a następnie wybrać jeden z planów taryfowych z określoną liczbą GB (maksymalnie do 100 GB). Następnie należy przenieść swój obecny numer do usługi lub wybrać nowy. Sama rejestracja odbywa się już z poziomu aplikacji i jeszcze przed dokonaniem płatności należy wpisać kod promocyjny EDUFLEX. Sama aktywacja usługi ma nastąpić w ciągu pierwszego miesiąca korzystania z Internetu. Uczniowie oraz studenci będą musieli podać numer legitymacji, a nauczyciele potwierdzić swoje zatrudnienie na stanowisku.

Zobacz też: Darmowe dostawy na Allegro zostają przedłużone

Jeżeli klienci będą potrzebowali nowej karty SIM, dostarczy ją kurier. Można także skorzystać z opcji eSIM i aktywować kartę z poziomu aplikacji. Tak o inicjatywie Orange powiedział prezes firmy Jean-François Fallacher:

„Rozumiemy, że w tym trudnym czasie dostęp do internetu jest niezbędny, szczególnie w przypadku uczniów, studentów i nauczycieli, którzy rozpoczęli w pełni zdalną naukę. Dlatego przez dwa miesiące będą mogli korzystać z nawet 200 GB internetu za symboliczną złotówkę miesięcznie. W ten sposób chcemy wesprzeć równy dostęp do edukacji i wysiłki państwa związane z organizacją życia publicznego w czasie zagrożenia korona wirusem.”

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.