Samsung pralki ratownicy medyczni

Samsung wspiera polskich ratowników medycznych

Newsy

Samsung przekazał niezwykle istotną pomoc polskim ratownikom medycznym. Nie chodzi tu o maseczki, rękawice czy inne oczywiste elementy ochronne. Te oczywiście są niezbędne. Jednak wirus może się przenosić także na ich mundurach. Z tego powodu sami mogą zachorować lub zarazić za ich pośrednictwem kogoś, komu właśnie będą udzielali pomocy. Dlatego też muszą zadbać o to, aby był one sterylne. Koreański gigant postanowił więc przekazać im pralki i suszarki do ubrań.

Samsung przekazuje pralki ratownikom medycznym

Samsung pralki ratownicy medyczni

W czasie pandemii możliwość szybkiego czyszczenia i sterylizacji mundurów ratowników medycznych ma kluczowe znaczenie. Na szczęście Samsung zwrócił uwagę na ten aspekt potrzeb polskiej służby zdrowia i postanowił przekazać jej sprzęt wysokiej klasy. 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Bardzo dziękujemy firmie Samsung za przekazanie sprzętu. Dla nas ważne jest to, że są to urządzenia wysokiej klasy, posiadające takie parametry, które pozwalają na utrzymanie mundurów ratowników w absolutnej czystości i sterylności. Pralki i suszarki trafią do najbardziej obciążonych stacji wyczekiwania, które każdego dnia przyjmują po kilkadziesiąt interwencji. Dzięki temu, że ratownicy będą mieli sprzęt na miejscu zminimalizujemy zagrożenie wynikające z konieczności przewożenia odzieży ochronnej i zyskamy czas. Cieszymy się, że Samsung dba o wspólne dobro i angażuje się w pomoc, dzięki czemu my możemy lepiej pracować.

– powiedział Karol Bielski, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego “Meditrans” SP ZOZ w Warszawie.

Zobacz też: Play rozdaje po 20 zł na zakupy w Google Play

Firma Samsung także wydała oświadczenie w tej sprawie:

W tym trudnym dla wszystkich czasie ważne jest, abyśmy wzajemnie sobie pomagali i reagowali na potrzeby tych, którzy odgrywają kluczową rolę w niesieniu pomocy w czasie epidemii.

Pralki i suszarki zostaną rozdzielone pomiędzy najmocniej obciążone stacje pogotowia ratunkowego w Warszawie. 

Źródło: Samsung


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x