Osoby posiadające ofertę na kartę lub mixa w T-Mobile właśnie powinni się ucieszyć. Operator zdecydował się na rozdanie paczek 7 GB Internetu dla swoich klientów. Posiadacze Heyah także załapią się na tą promocję. Należy się jednak pospieszyć. Promocja potrwa tylko kilka dni. Dodatkowe gigabajty może nie są wam niezbędne, jeżeli siedzicie w domach i macie dostęp do domowej sieci Wi-Fi, ale są w naszym kraju miejsca, gdzie Internet mobilny, to jedyna opcja. To właśnie te osoby najchętniej skorzystają z promocji.

7 GB darmowego Internetu od T-Mobile odebrać można już teraz

T-Mobile GB za darmo

Osoby zainteresowane tym bonusem nie muszą wykonać zbyt wielu kroków. Nie wygląda także na to, aby był jakiś haczyk. Wystarczy być posiadaczem oferty na kartę, mixa lub Heyah i mieć dodatnie saldo – to wszystko. Bezpłatną paczkę 7 GB możecie wykorzystać w ciągu 7 dni. Niewykorzystane gigabajty przepadną. Jeżeli jesteście zmuszeni do korzystania z Internetu mobilnego w smartfonie, to powinno wam to pozwolić na komfortowe korzystanie z komunikatorów i przeglądanie portali społecznościowych przez tydzień. Aby otrzymać darmowe gigabajty, należy wysłać sms o treści „TAK” na odpowiedni dla naszej oferty numer:

  • użytkownicy T‑Mobile na kartę – pod numer 80401
  • użytkownicy T‑Mobile MIX – pod numer 80404
  • użytkownicy Heyah na kartę – pod numer 80402

Zobacz także: Sieć 5G przegania LTE nie tylko pod względem prędkości i ilości teorii spiskowych

Promocja trwa już od wczoraj i zakończy się 1 kwietnia. Okres 7 dni na wykorzystanie dodatkowej paczki danych liczony będzie od momentu aktywacji usługi. Na koniec przydatna informacja. Jeżeli korzystacie także z oferty „GB po doładowaniu”, to transmisja danych rozliczana będzie w pierwszej kolejności tego pakietu, który ma krótszą datę ważności. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie na stronie T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.