ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy A71 5G specyfikacja

Świetna promocja Samsunga – kup smartfon, a tablet otrzymasz o 50% taniej

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio naprawdę wiele urządzeń. Zdecydowanie najpopularniejszymi z nich są smartfony, które sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Jeśli myślicie aktualnie nad zakupem tego typu sprzętu właśnie od Samsunga, to być może załapiecie się na ciekawą promocję, dzięki której będziecie mogli dokupić dodatkowy tablet aż o połowę taniej. Nie da się ukryć, że to okazja warta uwagi.

Promocja Samsunga – kup smartfon, a tablet dostaniesz o połowę taniej

samsung galaxy a51 5g wyglad specyfikacja

Samsung dość często organizuje ciekawe promocje, a dzisiejsza jest zdecydowanie jedną z nich. Otóż od teraz wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup smartfona Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy S10 Lite lub Galaxy Note10 Lite u wybranych partnerów handlowych Samsunga, będą mogły dokupić tablet za pół ceny.

Zobacz także: [Promocje dnia] Opaska sportowa Huawei Band 3 Pro, smartfon Motorola Moto G7 Power, laptop 2w1 Microsoft Surface Pro 7 i więcej w super cenach!

Przy wyborze Galaxy A51, za 50% ceny będzie można otrzymać tablet Galaxy Tab A8 WiFi. Natomiast zakup Galaxy A71, Galaxy S10 Lite lub Galaxy Note10 Lite uprawnia do dobrania Galaxy Tab A10 WiFi w obniżonej o połowę cenie. Oferta promocyjna obowiązuje od dziś do 12 kwietnia lub do wyczerpania zapasów, więc zainteresowanym radzę nie wstrzymywać się z zakupem. Nie da się ukryć, że okazja jest naprawdę ciekawa – osoby, które nie potrzebują tabletu, zawsze mogą go odsprzedać i tym samym odrobinę obniżyć sobie cenę wybranego smartfona.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy