Mi Cloud na 60 lat

Xiaomi przedłuża gwarancję na smartfony aż o 3 miesiące

Kacper Kościański Newsy 25-03-2020

Sytuacja na świecie jest bardzo nieciekawa. Pandemia koronawirusa postępuje i zbiera coraz to większe żniwo. Całkiem sporo firm zdążyło już dołożyć swoją cegiełkę do walki z groźnym wirusem – m.in. Huawei zdecydował się przedłużyć gwarancję na swoje urządzenia o cały miesiąc, a teraz pomysł podpatrzyło Xiaomi. Lubiana firma „pobiła” Huaweia i przedłużyła gwarancję na smartfony aż o trzy miesiące. Nie da się ukryć, ze to bardzo miły gest.

Xiaomi i dłuższa gwarancja na smartfony – wspaniały ruch uwielbianego producenta

Xiaomi dłuższa gwarancja na smartfony

Każdy walczy z koronawirusem jak tylko może. W związku z ogłoszonym w naszym kraju zagrożeniem epidemiologicznym Xiaomi zdecydowało się przedłużyć gwarancję na smartfony z oficjalnej polskiej dystrybucji aż o trzy miesiące. Należy jednak zaznaczyć, że oferta tyczy się jedynie urządzeń, których gwarancja kończy się w terminie od 15 marca do 15 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: [Promocje dnia] Opaska sportowa Huawei Band 3 Pro, smartfon Motorola Moto G7 Power, laptop 2w1 Microsoft Surface Pro 7 i więcej w super cenach!

Wszystkie osoby, które zechcą złożyć reklamację, mogą się skontaktować z jednym z autoryzowanych punktów serwisowych Xiaomi. Kontakt można znaleźć m.in. na stronie internetowej CCS – cały proces naprawy odbywa się oczywiście w modelu door-to-door. Warto wspomnieć, że na chwilę obecną wszystkie sklepy stacjonarne Xiaomi są zamknięte. Produkty opisywanej firmy można w zamian zamawiać online, gdzie obowiązują obecnie ciekawe promocje.

Źródło: Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x