Samsung świętuje 1000 aplikacji na smartwatche z Tizenem ciekawą infografiką

Newsy

gear aplikacje samsung smartwatch tien

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nic nie pozostawia wątpliwości, że lider rynku smartfonów rządzi także w kwestii smartwatchy. Największa rodzina inteligentnych zegarków Gear stanowi olbrzymią część wśród wszystkich sprzedanych tego typu urządzeń. Nie dziwi więc fakt, że ilość aplikacji stworzonych na platformę Tizen cały czas rośnie.

 

Samsung postanowił uczcić przed targami IFA swój kamień milowy w postaci wydania tysiąca programów dostępnych na smartwatche z serii Gear (bez Gear Live i Gear Fit). W tym celu Koreańczycy stworzyli ciekawą infografikę, która przedstawia najważniejsze aplikacje dostępne dla posiadaczy inteligentnych zegarków opartych na platformie Tizen. Pojawił się także polski akcent:

 

infografika gear samsung smartwatch

 

Oczywiście Samsung zainwestował mnóstwo pieniędzy w rozwój swojego systemu, ale rosnąca popularność Android Wear może sprawić, że Koreańczycy ponownie – jak z systemem Bada – staną pod ścianą. Mimo wszystko nie wiemy czy tak się stanie – być może to projekt Google spali na panewce?

 

Niemniej jednak, jaka z wymienionych wyżej aplikacji najbardziej Was zainteresowała? Popularna swego czasu gra „2048” czy też może miernik hałasu, czyli elektroniczna niańka?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x