sony dsc kw1 12

 

Pamiętacie jeszcze kosmiczne grafiki  i zdjęcia przedstawiające tajemnicze urządzenie z logiem Sony, które wyraźnie nawiązywało do robienia zdjęć „selfie”? Kilku z Was w komentarzach porównało je do perfum i jest w tym głębszy sens. Mimo że za bardzo nie mamy do czynienia z modelem z Androidem to zobaczcie ciekawostkę od Japończyków.

 

W Kraju Kwitnącej Wiśni panują często dziwne i niezrozumiałe mody. Jedną z ostatnich jest kupowanie etui do smartfonów, które sprawiają, że ich urządzenie przypomina perfumy. Sony postanowiło wyjść na przeciw tej potrzebie i stworzyło – póki co – „zwykły” aparat, bez Androida, który dodatkowo idealnie nadaje się do robienia sobie zdjęć. W kwestii technicznej KW1 (tak nazywa się ten model) prezentuje się następująco:

 

  • 3,3-calowy wyświetlacz OLED;
  • matryca 19,2 MPx;
  • najnowsze sensory od Sony;
  • obiektyw 21 mm, f2.0;
  • obracana góra o 180 stopni.

 

Mało tego, widoczne na początku newsa opisy zawierają informację, że Sony wykorzystało „elementy od Swaroskiego”. Tym samym mamy do czynienia z urządzeniem idealnym dla Japończyków – na pewno nigdzie indziej jak właśnie w tym Kraju KW1 nie znajdzie takiego rynku zbytu.

 

Mimo wszystko czy bylibyście zainteresowani zakupem aparatu do „selfie” od Sony? Jeżeli tak to powinniście przygotować co najmniej 2500 dolarów. Wciąż chętni? W takim razie wybierzcie sobie jeden z dostępnych kolorów:

 

sony dsc kw1 126 sony dsc kw1 125 sony dsc kw1 123 sony dsc kw1 122

 

źródło: Phone Arena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.