ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
olx przedłuża płatne ogłoszenia

OLX bezpłatnie przedłuża płatne ogłoszenia. Wiemy, na jak długo

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

OLX przedłuża wszystkie płatne ogłoszenia zamieszczone ostatnio w serwisie. Z oferty będą mogli skorzystać także użytkownicy, którzy dopiero umieszczą swoje ogłoszenia na OLX. Administratorzy poinformowali dzisiaj o wprowadzanych zmianach drogą mailową. Zachęcili także do zachowania ostrożności przy transakcjach w związku z epidemią koronawirusa.

Na jak długo OLX przedłuża płatne ogłoszenia?

W mailach do użytkowników OLX informuje, że ważność płatnych ogłoszeń zostaje przedłużona o 30 dni. Akcja dotyczy wszystkich ogłoszeń płatnych dodanych w przeszłości, które są dzisiaj aktywne (23.03.2020). Przedłużone zostaną również te ogłoszenia, które zostaną opublikowane w dniach 23.03.2020 – 31.03.2020.

olx przedłuża płatne ogłoszenia

Przedłużenie ogłoszeń ma związek z trwającą sytuacją epidemiologiczną. OLX chce, by ogłoszenia znajdujące się na platformie dotarły do jeszcze większej ilości osób. Choć cały świat wywrócił się do góry nogami, my wciąż pracujemy, choć zdalnie, nad tym by każdy mógł bez przeszkód korzystać z OLXa – piszą administratorzy platformy. Użytkownicy OLX mogą zapoznać się z pełnym regulaminem akcji w tym miejscu. OLX przypomina również o zasadach bezpieczeństwa podczas realizowania transakcji. Chodzi o niwelowanie ryzyka zakażenia się koronawirusem. OLX radzi, by przedmioty, którymi jesteśmy zainteresowani, dodać do obserwowanych, a następnie skontaktować się ze sprzedawcą. Celem ma być rezerwacja towaru i umówienie finalizacji transakcji na termin, gdy zamieszanie z epidemią się zakończy.

Czytaj także: Allegro pozwoli na anulowanie już złożonych zamówień

Działania OLX można odczytywać też jako reakcję na to, co robi Allegro. Konkurent OLX wprowadził bowiem bezpłatne dostawy towarów. Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Allegro, a czas jej obowiązywania to również 30 dni.

źródło: olx

Sprawdź najnowsze wpisy