redmi k30 pro rozbiorka od srodka

Redmi K30 Pro jeszcze nie został przedstawiony, a już jest rozebrany

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Redmi K30 Pro lada moment ujrzy światło dzienne. Jednak jeszcze musimy o nim mówić w ramach plotek i niepotwierdzonych informacji. Mimo wszystko to nie przeszkadzało pewnemu ugrupowaniu udostępnić filmu, który prezentuje proces rozbiórki tytułowego modelu. W ten sposób wiemy już dokładnie, co skrywa w środku najmocniejszy z najmocniejszych w portfolio Redmi. Naturalnie wielkich zaskoczeń nie ma, bo ten smartfon już w wielu detalach wcześniej pojawił się w Sieci. W takim razie przyjrzyjmy się, jak to wszystko zostało rozplanowane.

Redmi K30 Pro rozebrany – co skrywa w środku?

Materiał typowo w azjatyckim wydaniu, prawda? Niemniej skupmy się na tym, co najważniejsze, czyli… potwierdza się obecność Snapdragona 865, zestawu anten 5G, akumulatora o pojemności 4700 mAh i zestawu aparatów (2x 64 MPx z OIS). Sama płyta główna została zamknięta w formie piętrowej kanapki, a całość dopełnia duży system chłodzenia. W całym tym nagraniu zabrakło tylko szerszego omówienia wysuwanego aparatu do selfie. Za to na pewno nie zabraknie ciekawego systemu audio i czytnika linii papilarnych w ekranie AMOLED. To wszystko zamknięte w smartfonie, który prawdopodobnie będzie najtańszym modelem na rynku ze Snapdragonem 865.

Zobacz też: Samsung Galaxy S20+ w złotym, olimpijskim wydaniu.

Naturalnie ciężko powiedzieć, czy to pomyłka, próba rozruszania małego kanału na YouTubie, czy też może celowa zagrywka marketingowa, która powstała przy współpracy z Redmi? Tego zapewne nigdy się nie dowiemy, ale jedno może sugerować – film nie bardzo skupia się na negatywnych rozwiązaniach, a jedynie na kluczowych zaletach. Kiedy ostatecznie ujrzymy Redmi K30 Pro? Jeszcze w tym miesiącu, a najprawdopodobniej 24 marca.

Źródło: GSM Arena, YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy