klipsch1

W świecie Androida coraz częściej poruszany jest temat jakości dźwięku. Niedawno HTC ogłosiło współpracę z firmą Beat Electronics, a kilka dni później Sony Ericsson przedstawił pierwszego smartfona z serii Walkman. Dzisiaj swoje wsparcie dla 'zielonego robocika' ogłosił popularny producent słuchawek, Klipsch.

Oczywiście każde słuchawki nadają się do naszego smartfonu, jesli tylko posiadają mini Jacka. Problem pojawia się, gdy jakość dźwięku chcemy połączyć z obsługą telefonu bez wyjmowania go z kieszeni. Model Image S4A wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Kompatybilny z Androidem od wersji 2.1, naturalnie zawiera mikrofon, możliwość jego wyciszenia, ponowne wybieranie, zatrzymywanie/wznawianie muzyki, przewijanie – wszystko, czego możemy wymagać. Ale Klipsch na tym nie poprzestał, dodatkowo oferując wyszukiwanie i komendy głosowe. W celu pełnego dostosowania sprzętu do naszych potrzeb, producent zapewnia stosowne oprogramowanie. Słuchawki są dokanałowe, dzięki czemu komfort użytkownia w głośnych miejscach jest nieporównywalnie lepszy.

Cena? Mniej niż można by się spodziewać po znanej marce – 99,99$, czyli około 290 zł. Brzmi kusząco, teraz pozostaje czekać na możliwość zakupu.

klipsch2

klipsch3

źródło: androidcommunity.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński