ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Specyfikacja Redmi K30 Pro

Specyfikacja Redmi K30 Pro – potężny aparat i niezła cena

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Prawie cała specyfikacja Redmi K30 Pro została już podana do wiadomości, choć do samej premiery urządzenia zostało jeszcze kilka dni. Firma jednak nie specjalnie się tym przejmuje, bo widocznie i tak nie obawia się problemów ze sprzedażą swojego najnowszego produktu. I patrząc na to, co ten będzie oferował, wcale im się nie dziwimy.

Specyfikacja Redmi K30 Pro
Fot. Redmi K30 Pro

Nowy smartfon od Redmi może być jednym z tych urządzeń, które zyska bardzo dużą popularność. Modele od tej firmy są tańsze, niż to, co w swojej ofercie ma Xiaomi, a z tego, co już wiemy o specyfikacji urządzenie, niewiele będzie ustępować tamtejszym smartfonom. Dalej nie wszystko jest wiadome, ale już teraz śmiało można powiedzieć, ze K30 Pro będzie urządzeniem, które sporo na rynku namiesza.

Specyfikacja Redmi K30 Pro

Niestety, ale nie jest jeszcze znana pełna specyfikacja Redmi K30 Pro. Jednak dane udostępnione przez samą firmę oraz te, które pojawiają się w „przeciekach”, jasno pokazują, że urządzenie będzie „warte grzechu”. Szczególnie że jego prawdopodobna cena wynosić ma 3299 juanów za wersję 6/128 GB, czyli około 2 tysięcy złotych. Jeżeli sprzęt pojawi się w Polsce, powinien kosztować mniej, niż 2500 złotych. To tylko spekulacje, ponieważ oficjalna cena zostanie podana w dniu premiery, czyli 24 marca. Oto jak prezentuje się specyfikacja Redmi K30 Pro.

  • Wyświetlacz: AMOLED, wsparcie dla HDR10+, odświeżanie na poziomie 60 Hz
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 865
  • RAM: 6 GB LPDDR5
  • Pamięć Flash: min. 128  GB UFS 3.1
  • Kamery tył: główny sensor 64 Mpix Sony IMX686 (1/1,7 cala), OIS, 7 soczewek

Zobacz też: Dlaczego aparaty do seflie są tak rzadko wysuwane?

Opublikowane na Weibo zdjęcia pokazują, że Redmi K30 Pro będzie w stanie nagrywać filmy w jakości 8K (7680 x 4320 pikseli). Ma także oferować 3-krotny zoom optyczny oraz aż 30-krotny zoom hybrydowy.

Źródło: GizmoChina / Weibo / XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy