ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Amazon Prime Video

Pół roku dostępu do Amazon Prime Video za darmo dla abonentów Play

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Play należy do tzw. wielkiej czwórki operatorów w Polsce. Sieć ta, podobnie jak inne, często organizuje różnego rodzaju promocje – np. wczoraj rozdawała 10 GB internetu dla wszystkich. Dziś z kolei firma zdecydowała się sprezentować swoim abonentom aż 6 miesięcy dostępu do serwisu streamingowego z filmami i serialami, Amazon Prime Video.

6 miesięcy dostępu do Amazon Prime Video bez opłat dla abonentów Play

play, darmowe minuty play, darmowe sms-y play, promocje play

Dzisiaj sieć Play poinformowała, że od teraz wszyscy jej klienci posiadający abonament telefoniczny, telewizyjny lub internetowy mogą za darmo odebrać 6 miesięcy dostępu do serwisu streamingowego Amazon Prime Video. Aby skorzystać z okazji, osoby posiadające umowę na telefon lub internet powinny ją aktywować w aplikacji mobilnej Play24. Z kolei użytkownicy PLAY NOW TV BOX mogą ją uruchomić na swoich dekoderach. Nowi oraz przedłużący umowę klienci Play mogą aktywować bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video podczas podpisywania umowy.

Zobacz także: [Promocje dnia] Huawei Watch GT 2 46 mm, Apple AirPods Pro, Lenovo TAB M10 Plus i więcej w świetnych cenach!

Po upływie darmowego okresu użytkownicy mogą, choć nie muszą kontynuować korzystanie z serwisu w cenie 25 zł miesięcznie. Koszty subskrypcji Amazon Prime Video osób, które zdecydują się ją podtrzymać, będą doliczane do ich rachunków w Play. Regulamin oferty i inne szczegóły można znaleźć na stronie internetowej operatora. Bez obaw – nieciekawych kruczków i haczyków nie ma, a sama promocja jest bardzo uczciwa.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy