Orange sieć

Darmowy internet i no limit od Orange na początek wiosny

Newsy

Orange znany jest z tego, że dość często rozdaje darmowe pakiety z różnych okazji. Tym razem taką okazją został pierwszy dzień wiosny.

3 GB internetu i no limit za darmo

orange promocja na internet

Z uwagi na trwającą epidemię temat ten przeszedł niezauważony, ale dziś mamy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Pamiętał o tym Orange udostępniając darmowy pakiet, w ramach którego otrzymujemy 3 GB na transmisję danych oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Wystarczy wysłać SMS o treści „WIOSNA” pod numer 364. Usługę można aktywować najpóźniej do 22 marca (niedziela) i jest ważna jedynie przez 3 pełne dni. Z pakietu mogą skorzystać abonenci taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE i Orange Free.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nowy pakiet dla użytkowników ofert no limit

Orange nie zapomniał także o użytkownikach ofert bez limitu, którzy także mogą potrzebować większych paczek danych. Operator wprowadził pakiet 5 GB za 5 zł, który powiększa paczkę danych z wykorzystywanej oferty. W celu aktywacji należy wysłać SMS o treści „PAKIET” pod numer:

  • 696 – dla oferty „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB”
  • 630 – dla oferty „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB”

Aktywowana paczka danych ważna jest tak długo, co sam pakiet no limit. W przypadku wykorzystania pakietu operator włącza ograniczenie przepustowości.

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x