Szybszy Internet Plus

Plus przyspiesza Internet a Cyfrowy Polsat odkodowuje kanały

Newsy

Wczoraj informowaliśmy was o bardzo miłym geście ze strony Netii. Udostępniła swoim abonentom dodatkowe kanały i zwiększyła prędkość Internetu. Zrobiła to zupełnie bezpłatnie. Na podobny krok zdecydowała się właśnie Grupa Polsat. Internet stacjonarny w sieci Plus przyspiesza, a abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują dostęp do większej liczby kanałów. Przyjrzyjmy się szczegółom tej promocji.

Internet od Plusa przyspiesza bezpłatnie na cały miesiąc

Szybszy Internet Plus

Od 20 marca klienci Internetu stacjonarnego w sieci Plus, którzy mają w swoich domach Łącze w technologii ETTH, HFC oraz PON uzyskają dostęp do prędkości wynoszącej nawet 1 Gb/s. Aby odczuć tę zmianę, mamy dwie opcje. Cierpliwie poczekać aż zadziała automat, lub zrestartować swój router/modem, aby wprowadzone przez operatora zmiany weszły w życie szybciej. Klienci powinni zostać poinformowani o promocji drogą mailową. Jednak spora liczba ludzi nie sprawdza regularnie poczty, więc dobrze, że pojawiła się informacja prasowa. Z wyższej prędkości Internetu będzie można korzystać przez najbliższe 30 dni.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Sieć Play odkodowała 40 kanałów w usłudze Play Now

Operator przygotował także promocję dla osób, które wykupiły dostęp do telewizji satelitarnej lub kablowej Cyfrowego Polsatu. W jej ramach osobom korzystającym z pakietu Rodzinnego HD udostępniono bezpłatnie dodatkowe kanały, takie jak Polsat Comedy Central Extra, FOX HD, Disney Channel, Paramount Channel HD, AXN HD oraz Sundance TV. Klienci posiadający pakiet Famililijny HD otrzymają dostęp do kanału Epic Drama, a ci, którzy wybrali Familijny Max HD, będą mogli cieszyć się dodatkowo kanałami AXN Black, AXN White oraz AXN Spin.

Źródło: Plus, Cyfrowy Polsat, Media2


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x