ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play

Darmowe 10 GB od Play dla wszystkich

Autor: Adrian Celej Kategoria: Newsy

Wiele firm (głównie technologicznych) stara się zachęcić nas do pozostania w domu. Do ich grona dołączył także Play, który przygotował dla swoich abonentów specjalną ofertę.

10 GB od Play

GDC 2020 online

Sieć Play z uwagi na trwającą epidemię udostępniła darmowy pakiet 10 GB na transmisję danych. Skorzystać mogą z niego wszyscy abonenci, zarówno indywidualni jak i biznesowi. Aby aktywować pakiet wystarczy w aplikacji Play24 przejść do sekcji „Pakiety” i wybrać nową, darmową opcję. Pakiet można aktywować do 31 marca, jest ważny przez 14 dni od momentu aktywacji.

Zobacz też: Sieć Play odkodowała 40 kanałów w usłudze Play Now

Czy operatorzy to wytrzymają?

Wzrost ruchu sieciowego jest wręcz oczywistością. Wszyscy operatorzy zadeklarowali, że są gotowi na większe obciążenie sieci, ale mimo wszystko te zmiany jak najbardziej są odczuwalne. O ile w miastach nie ma z tym problemów, tak na terenach wiejskich korzystanie z Internetu jest czasem mocno utrudnione. Pochwalam kroki operatorów, które zachęcają do pozostania w domach i ułatwiają pracę zdalną, jednak oznacza to dla nich ogromny test, który nie w każdej lokalizacji udaje się zaliczyć.

Źródło: Biuro Prasowe Play

Sprawdź najnowsze wpisy